Jump to content

program facut cd audio pt masina


cornel320

Recommended Posts

Cele originale le citeste?

 

 

dap original citeste ..dar cd facute in la calc nu vrea ..a mers intrun timp cand aveam windows xp cu media player dar acum pe windows 7 nimik ..imi da numai cd error ...e46 e masina ca nu am specificat ...cu nero mai vechi mergea sa fac dar nu merge pe widnows 7 nero vechi sa-l instalez..de asta intreb pe cineva care are windows 7 cu ce program face cd pt e46 sa le citeasca

Link to comment
Share on other sites

dap original citeste ..dar cd facute in la calc nu vrea ..a mers intrun timp cand aveam windows xp cu media player dar acum pe windows 7 nimik ..imi da numai cd error ...e46 e masina ca nu am specificat ...cu nero mai vechi mergea sa fac dar nu merge pe widnows 7 nero vechi sa-l instalez..de asta intreb pe cineva care are windows 7 cu ce program face cd pt e46 sa le citeasca

la mine merg si sunt facute pe win 7 cu nero7

Link to comment
Share on other sites

cu cd burner xp a mers perfect ..am scris la viteza 10x (cea mai mica care ma lasat sa aleg) am scos , am bagat cd si tot asa de cateva ori sa vad sigur am schimbat track mai repede una dupa alta si avd ca merge fara probleme ...si cu nero la 10x am scris si nu a mers ..pe un cd no name am scris
Link to comment
Share on other sites

incearca din nou cu Nero dar scrie-le la 4x sau 8x maxim, m-am intalnit si eu cu aceeasi problema dar odata scrise la viteza mai mica cd-urile au mers

off: made in china, stop stop, dar poate omul vrea sa asculte un "4 seasons" si nu gaseste CD original sau poate vrea sa isi inregistreze un audio-book, stress

Edited by razvannrm
Link to comment
Share on other sites

incearca din nou cu Nero dar scrie-le la 4x sau 8x maxim, m-am intalnit si eu cu aceeasi problema dar odata scrise la viteza mai mica cd-urile au mers

off: made in china, stop stop, dar poate omul vrea sa asculte un "4 seasons" si nu gaseste CD original sau poate vrea sa isi inregistreze un audio-book, stress

la mine nu cred ca suporta dvd-rom sa scriu cu 4x sau 8x ..cel mai mic in nero si CDburnerXP imi arata 10X ..dar a mers si la 10X cu CDburner si vad ca il citeste brici!!:D

 

buy an USB. :thumbsup:

 

of gasisem undeva pe net la vreo 3-4 mil un dala pe card si stick ..deocamdata prefer sa investesc in piese sa "merge" bine masina:D

Link to comment
Share on other sites

EU folosesc burnerul incorporat in sistemul de operare windows 7 fara sa instalez toate minunile de nero sparte.

Le scriu la 2x sau 4x daca sunt pe fuga si merg toate impecabil,nu sar melodiile,nu da eroare de citire,nu stau cu bete usb infipte in bord,etc.

http://www.techf5.com/pic/windows7-disc-burner-window.png

 

instructiuni mai jos.

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/help/videos/burn-a-cd

Edited by Dev
Link to comment
Share on other sites

nush de ce nu au scos si ei un cd-player care sa mearga cu mp3 ca mai la toate masinile ..ca oricum nu cred ca cd-playeru si boxele masini sant vreo scula de sistem si in plus mai toti se plang de ele ca se blocehaza ..in special magaziile de cd ..alea se blocehaza primele ...a mea merge pe palme sa scoata caseta pt cd-uri afara cand se blocheaza vreun cd in ea :)))
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.