Jump to content

Colegul noname! a plecat dintre noi


Calin

Recommended Posts

Chiar am vazut zilele trevute cand avea pe trailer e30 ul cumparat ..... din pacate nu se va mai intampla nimic cu el :(....

 

Ahhh pe zona arad ghioroc bordurile au 40 cm ... nu stiu din ce motiv , dar in secunda in care ai atins putin bordura ai pierdut total control sau ma rog etc .... am vazut in vara fix o masina in fata mea nu stiu din ce motiv a ajuns pe bordura si a ramas efectiv suspendata .......

 

Condoleante familiei . RIP

Edited by vlad1989
Link to comment
Share on other sites

Pe topic-ul de prezentare al Porsche-ului, recitindu-l acum, am observat ca cineva chiar l-a atentionat, mai in gluma-mai in serios, sa aiba grija fiindca modelul asta de Porsche e recunoscut pentru atentare la vietile proprietarilor... :(
Link to comment
Share on other sites

S-ar putea face si un banner negru sau sa se modifice albastrul de la partea de sus in negru, 2-3 zile.

 

Eventual, am putea strange ceva bani pe care sa-i trimitem unui coleg din Arad care sa cumpere o coroana din partea forumului.

Link to comment
Share on other sites

am citit acest topic exact de cand l-a facut calin,nu am vrut sa scriu pentru ca am tras speranta ca poate s-a inselat in privinta lui,dar in paginile care au urmat s-a confirmat toata nenorocirea,asa ca eu unul sunt foarte trist pentru ce s-a intamplat cu colegul nostru.

 

dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

 

ps.as face o propunere catre echipa moderatoare: un cont in care sa strangem o suma de bani(cei care doresc) pentru o coroana de flori si un mic ajutor financiar din partea forumului(este doar o sugestie)

Edited by daniel LNC
Link to comment
Share on other sites

Ar fi bine, Gabi. Numai ca nu stiu cati reusim sa ajungem la banca pana luni. Eu unul, luni 100% iti bag banii in cont. Daca te hotarasti sa cumperi una si din partea forum-ului, trimite-mi te rog pe pm datele tale ca sa-ti pot alimenta contul luni de dimineata.
Link to comment
Share on other sites

Ar fi bine, Gabi. Numai ca nu stiu cati reusim sa ajungem la banca pana luni. Eu unul, luni 100% iti bag banii in cont. Daca te hotarasti sa cumperi una si din partea forum-ului, trimite-mi te rog pe pm datele tale ca sa-ti pot alimenta contul luni de dimineata.

 

si mie,la fel luni iti depun banii

Link to comment
Share on other sites

La ora 3 jumate sĂŁ postezi pe forum Âşi la 7 Âşi ceva sĂŁ aflĂŁm cĂŁ ai murit! :( :( Dumnezeu sĂŁ te aibĂŁ ĂŽn pazĂŁ!!

 

 

Mda...si pe mine ma afecteaza cel mai tare chestiile astea, asa am patit cu c0sta, aveam o mica disputa cu el pe forum si schimbam replici iar a doua zi am afat ca a murit. E incredibil cat de repede poti sa nu mai fi pe lumea asta si cel mai e greu e pt cei ramasi in urma ta...

 

Odihna usoara noname.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.