Jump to content

Colegul noname! a plecat dintre noi


Calin

Recommended Posts

E linie continua in zona respectiva?

Si pe langa asta, "Martorii au declarat că în Porsche se afla, pe lângă şoferul Sebastian I., o tânără blondă. Până acum, poliţiştii nu au dat de urma acesteia."..deci masina se rupe in 2, soferul e scos de acolo de pompieri, dar o tanara blonda pur si simplu s-a evaporat. Greu de crezut.. <_<

Probabil nu a mai avut loc sa revina pe banda si realizand ca o sa intre in Opel a virat brusc stanga. Drept urmare, masina a fost lovita intr-o zona mult mai slaba, dar pasagerii din Opel au scapat cu rani usoare. In mod sigur in cazul unui impact frontal iesea mult mai urat.. :mellow:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

"Cei prezenĂži la faĂža locului susĂžin cĂŁ Âşoferul din Porsche a intrat ĂŽn depĂŁÂşirea unei coloane de maÂşini Âşi nu a mai putut intra pe banda sa de mers la momentul la care a vĂŁzut Opelul. Impactul a fost unul puternic."

 

Concluzia e doar una.

 

RESPECTATI CODUL RUTIER!

Link to comment
Share on other sites

"Cei prezenĂži la faĂža locului susĂžin cĂŁ Âşoferul din Porsche a intrat ĂŽn depĂŁÂşirea unei coloane de maÂşini Âşi nu a mai putut intra pe banda sa de mers la momentul la care a vĂŁzut Opelul. Impactul a fost unul puternic."

 

Concluzia e doar una.

 

RESPECTATI CODUL RUTIER!

 

+1

 

Pe intuneric, depasesti o coloana, in curba, cu ditamai viteza.

 

Eu sunt socat de faptul ca acei copii si tatal lor puteau sa moara nevinovati... Dupa ce mai citesc stiri pe net incep incet incet sa devin revoltat...

 

Eu ma opresc aici.

Link to comment
Share on other sites

Dupa liniile de tramvai (unde a aterizat partea din fata) e porumb. Poate n-au gasit-o inca. Dupa cum vad in poze el mergea catre sambateni, era intrat deja in curba.

 

 

In primul rand imi pare rau de cele intamplate. Odihneasca-se in pace!

Am totusi o intrebare.....

Daca nu au gasit-o pe tipa blonda, care poate s-a pierdut prin porumb, de unde se stie ca este blonda?:logik:

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Pe intuneric, depasesti o coloana, in curba, cu ditamai viteza.

 

Eu sunt socat de faptul ca acei copii si tatal lor puteau sa moara nevinovati... Dupa ce mai citesc stiri pe net incep incet incet sa devin revoltat...

 

Eu ma opresc aici.

 

Dar nu stim, inca, daca sunt in afara pericolului! Macar ei sa scape teferi!

Link to comment
Share on other sites

Fantastic, si cutia de viteze sa desprins de pe motor. Si ciudat ca Zafira nu pare asa rau afectata.

 

Probabil ca a lovit cu laterala in botul Opel-ului !

 

Drumurile publice nu sunt circuite sau piste de incercare, asta e clar.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

haideti sa nu facem acum pe lupii moralisti. toti gresim. toti am mers cu viteza. diferenta e ca noi n-am avut ghinionul acestui baiat si inca mai suntem aici.

spuneti care de aici are tupeul sa afirme ca n-a depasit de exemplu 180 km/h ???? sa fim seriosi....

Link to comment
Share on other sites

aia zic ca, copiii sunt teferi, la fel si tatal, sper sa nu aiba ceva leziuni interne, doamne fereste!

 

a intrat direct lateral, din poza se pare ca ar fi intrat cu partea pasagerului.

 

din respect ptr om, sa il lasam macar sa se raceasca, si apoi poate tragem niste concluzii.

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

haideti sa nu facem acum pe lupii moralisti. toti gresim. toti am mers cu viteza. diferenta e ca noi n-am avut ghinionul acestui baiat si inca mai suntem aici.

spuneti care de aici are tupeul sa afirme ca n-a depasit de exemplu 180 km/h ???? sa fim seriosi....

 

Am mers cu 275 km/h pe A2. pt 1 minut. Pe DN`uri nu am depasit 160.

Link to comment
Share on other sites

stiu ca multa lumeasteapta pozele dar daca as putea sa le pun toate odata,ar trebui cre are cu inima sa nu se uitesi sa fi invatatura de minte,eu lucrez la pompieri si va asigur ca in masina a fost singur o sa vedeti in poze cum sunt scaunele nu avea cum sa fie cu cineva iar pe el nu la scos nimeni din masina a zburat din ea,acul nu avea cum sa ramana la 22o pt ca nu avea cum sa il ea nimeni innapoi ca nu a ost sparta sticla iar un far si luminil de bord functionau,pozele cu el le pun doar la cerere si daca am acceptul unui moderator deoarece sunt ...

 

:faceless:

post-25647-0-27009500-1319833051_thumb.jpg

post-25647-0-65926100-1319833075_thumb.jpg

post-25647-0-33837800-1319833175_thumb.jpg

post-25647-0-84754600-1319833189_thumb.jpg

post-25647-0-65976900-1319833212_thumb.jpg

post-25647-0-50031100-1319833240_thumb.jpg

post-25647-0-57273900-1319833259_thumb.jpg

post-25647-0-69240200-1319833276_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa il odihneasca!

iar pentru ceilalti - luati aminte si nu conduceti imprudent, oricui i se poate intampla.

mai mult sau mai putin toti am trecut prin perioada in care ni se parea ca suntem zeii soselelor si ca noua nu ni se poate intampla nimic. cel mai grav e cand se intampla pentru prima si ultima oara, in sensul ca nu mai ai sansa sa faci altele....

condoleante....

Edited by Gully
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.