Jump to content

Atelier Mic cu Servicii Mari - Reparatii & Tuning + SELF SERVICE


BRANDEX

Recommended Posts

  • 1 month later...

Atelier reparatii & tuning + SELF SERVICE

 

 

 

* Revizii- de la 50 lei

* Placute, discuri frana- de la 50 lei

* Schimb suspensii standard si reglabile - de la 200 lei

* Bucsi, pivoti, bielete, bascule, ambreiaj etc

* Polish jante - de la 350 lei

* Reconditionat jante (vopsire, sablare) si sudat/indreptat jante

* Schimb motoare e30/e36/e34

* Roluire aripi- 200 lei/puntea sau 350 lei toata masina

* SELF SERVICE ( cine doreste sa-si mestereasca singur la masina, ii punem la dispozitie atelierul nostru cu toate echipamentele din dotare ) = 5 EURO/ora

etc

 

 

 

 

 

Putem pune la dispozitia dumneavoastra atat piese de schimb cat si de tuning.

Atelierul este in Berceni, pe Sos Oltenitei nr 105 ( in incinta INTEC ).

 

 

Petru alte servicii va asteptam cu intrebari aici sau la Telefon:

 

0733.88.64.64 - Manu

 

 

post-1326-0-88291000-1307650662_thumb.jpg

 

Cat costa schimbat bucsa jug diff spate pentru un e46 Ci din 2004?

Link to comment
Share on other sites

Cat costa schimbat bucsa jug diff spate pentru un e46 Ci din 2004?

 

Da-mi o poza exacta cu ce bucsa vrei sa schimbi. Merci.

 

Salut cat costa sa schimb uleiu , filtru de ulei SI, filtru de aer ? La un bmw E 46 318 I ? Dar garnitura de _chiulasa_? Spunemi preturile te rog ? Multumesc .

 

Salut,

 

Revizia te costa 70 LEI

Link to comment
Share on other sites

salut

 

am si eu o problema la un e60 525d imi intrerupe ceva , scoate mult fum a motorina nearsa si scoate motorul un zgomot ciudat .

 

Ma poti ajuta?

 

stima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vin si eu cu un feedback, pozitiv ca altfel nu se poate :)), sunt client fidel al baietilor pentru reparatii de toate felurile la masina, si culminand cu un transplant de motor, care a pus ceva probleme dar la care Alex si Manu le-au gasit solutia rapid. Nota 10 !

 

RECOMAND !

Link to comment
Share on other sites

salut , pt un indreptat de janta cat iei ? am trimis la cineva in bucuresti 4 jante si nu ii convin ca ar fi strambe, eu le am avut pe masina si nu bateau si nu se vedea nici optic sa fie ceva stramb sau lovit la ele .

deci probleme mari nu ar avea , dar vrea sa mi le trimita inapoi ca cica el le a pus pe aparatul de la vulcanizare si se vede din ochi ca ar fi ovale...as prefera sa mai las ceva din pret pt indreptat decat sa imi vina inapoi :) mersi mult . sa imi lasi si un nr de tel sa il dau la baiat .

Link to comment
Share on other sites

salut , pt un indreptat de janta cat iei ? am trimis la cineva in bucuresti 4 jante si nu ii convin ca ar fi strambe, eu le am avut pe masina si nu bateau si nu se vedea nici optic sa fie ceva stramb sau lovit la ele .

deci probleme mari nu ar avea , dar vrea sa mi le trimita inapoi ca cica el le a pus pe aparatul de la vulcanizare si se vede din ochi ca ar fi ovale...as prefera sa mai las ceva din pret pt indreptat decat sa imi vina inapoi :) mersi mult . sa imi lasi si un nr de tel sa il dau la baiat .

 

Salut,

 

Trebuie vazute inainte. Pe cat sunt jantele?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Trebuie vazute inainte. Pe cat sunt jantele?

pe 17 , si eu zic ca le am dat si ieftin ... pun linkul sa le vezi :) sper sa nu fie reclama pt ca deja sau dat :p

http://www.okazii.ro/jante/jante-aliaj/jante-bmw-seria-5-e60-e39-a113007375

doar ca tipul e cam sarit de pe fix ... i`am zis ieri " mai iti mai las ceva , 100 lei , cat sa repari o janta -2 , ca defecte mari nu au , indoituri vizibile sau lovituri etc... iti dau nr la un baiat din bucuresti care se ocupa cu jante si ti le face ca noi ... si el ma ia cu povesti ca nu merge la unu in garaj in spatele blocului sa ii dea cu peria de sarma pe ele si sa ii zica ca lea indreptat , el merge doar la autosoft...

deja m am saturat de el , ieri vroia sa le las la 800, i am zis ca le las la 1100 1200 , dar nu vroia , azi am primit mail sa le las la 1000 si nu mi le mai trimite inapoi :)) cred ca nu ii mai las nimica ca eu tot imi primesc bani pt ca jantele nu au nimica , stia ca nu sunt noi , alceva de unde sa stiu eu cum sunt , au fost pe masina si nu am avut probleme cu ele :)

scuze de poveste :)) doar sa sti ce fel de om e daca cumva se hotareste sa vina in "spatele blocului la garaj"

Link to comment
Share on other sites

Imi puteti spune ce program aveti?as vrea sa vin la dvs cu un e36 cu niste probleme(mecanica & motor).multumesc

 

In primul post ai nr de tel. Ne suni si stabilim.

 

Salut Brandex, pentru o diagnosticare joc in volan ma poti ajuta?

Am reconditionat caseta iar cel care a facut operatiunea se jura ca nu este din caseta ci din alte elemente...pe care nu le descopera nimeni :)

 

Treci pe la noi si ne uitam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.