Jump to content

vand e90 320dA


marss

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
si mie imi place dar am prea multi bani blocati in ea si in mini...si avand in vedere ca am masina de la 80.000 km exact dupa 2 ani cand a terminat leasingul in germania si stiu tot istoricul ei si ce s a schimbat la ea de cand e la mine mi e greu oarecum s o dau cu gandul ca nu stiu peste ce as putea da daca mi as lua alta...
Link to comment
Share on other sites

@daniMAX - ai vazut cum arata una din aia la 10600 automata? I-ai verificat km si sunt OK? Caut masina de un an de zile, si ceea ce gasesti la noi e in proportie de 90% tzeapa. Si daca te uiti la cele mai ieftine cum o dai tu exemplu pe aia la 10600 care o mai fi si full echipata, sansele sa iei o cazatura cresc. Uita-te cat costa una asemanatoare in Germania. Si daca acolo e 14000 si la noi 10.000...nu-ti pui niste semne de intrebare?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pretul e relativ ok fata de ceea ce e pe piata,am un amic care a luat 320d cu dotari asemanatoare(chiar identice cred) si km ceva mai putini pe la 11.000 dar masina aia avea ceva elemente revopsite...edit:mda la dotari avea navi si trapa in plus fata de a ta. Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.