Jump to content

Angel Eyes


mike

Recommended Posts

Salutare,

 

pentru ca aceasta discutie a inceput intr-un topic paralel, dar era cu titlu mult mai generic si pentru ca multi de acolo si-au schimbat optiunile intre timp, am sa va rog sa adunam aici inca o data numarul doritorilor de Angel Eyes.

 

dupe ce ne vom strange cel putin 10 doritori, toti cei ce vor posta aici o comanda, vor primi cate un PM de la mine cu numarul de cont unde vor putea varsa banii, dupa care am sa-i rog sa-mi confirme acest lucru pentru a le putea valida comanda.

 

VA ROG SA NU POSTATI AICI ALTCEVA DECAT COMENZI... DISCUTIILE PE MARGINE LE PUTETI CONTINUA IN TOPICUL INITIAL:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...100entry15462

 

VA MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

contul este in lei

dar banii vor pleca de la mine in euro, asa ca am sa va rog sa-i calculati la cursul caselor de schimba valutar

pe cei ce vor sa ne intalnim, ii astept direct cu euro :blink:

 

ar mai fi de adaugat ce am scris si in celalalt topic:

 

"ca sa nu existe dubii, iata INCA O DATA adresa de unde vor fi cumparate:

"ANGEL EYES"

in detaliere scrie ca vom primi un set care va cuprinde urmatoarele:

- 4 x bucati de plastic Original High-Tec XT fabricate in germania de Firma RĂśhm

- 1 manual de instalare cu multe poze

si mai apare urmatoarea remarca:

- LED's gives it in many glaring remarks, very cheap source is mentioned in the guidance (cost only few cent)

 

Nu stiu ce sa inteleg de aici: se poate ca ledurile sa nu fie incluse, acestea fiind necesar a se cumpara separat?"

ideea este ca nu reusesc sa traduc ultima fraza, mai exact nu inteleg ce vrea sa spuna cu "LED's gives it in many glaring remarks"...

Edited by mike
Link to comment
Share on other sites

contul este in lei

dar banii vor pleca de la mine in euro, asa ca am sa va rog sa-i calculati la cursul caselor de schimba valutar

pe cei ce vor sa ne intalnim, ii astept direct cu euro :blink:

 

ar mai fi de adaugat ce am scris si in celalalt topic:

 

"ca sa nu existe dubii, iata INCA O DATA adresa de unde vor fi cumparate:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7959337291&rd=1

in detaliere scrie ca vom primi un set care va cuprinde urmatoarele:

- 4 x bucati de plastic Original High-Tec XT fabricate in germania de Firma RĂśhm

- 1 manual de instalare cu multe poze

si mai apare urmatoarea remarca:

- LED's gives it in many glaring remarks, very cheap source is mentioned in the guidance (cost only few cent)

 

Nu stiu ce sa inteleg de aici: se poate ca ledurile sa nu fie incluse, acestea fiind necesar a se cumpara separat?"

ideea este ca nu reusesc sa traduc ultima fraza, mai exact nu inteleg ce vrea sa spuna cu "LED's gives it in many glaring remarks"...

15494[/snapback]

 

cand e ultima data cand se strang banii, ca sa vorbesc si cu amicii mei sa-mi aduca banii..

Edited by Ionut
Link to comment
Share on other sites

cand e ultima data cand se strang banii, ca sa vorbesc si cu amicii mei sa-mi aduca banii..

n-am stabilit o data anume

sa adunam banii si dam drumul la comanda

 

TOTUSI, inainte de a comanda, lasati-ma sa iau legatura cu vanzatorul sa vedem ce-mi zice despre LED-uri, daca sunt incluse sau nu.

Acum ii trimit un e-mail si va anunt imediat ce am o veste de la el.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca e pe culori, vreau si eu set pe albastru :)

pana la proba contrarie sunt doar tuburile fara leduri... asa ca stati putin sa vedem ce-mi raspunde neamtzu... pe langa faptul ca l-am rugat sa-mi spuna daca sunt incluse si ledurile sau nu, l-am rugat sa-mi trimita si o poza a kit-ului nemontat :blink:

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu un set sigur.(adica 4 inele)

Mike, cand te lamuresti exact ce are omul in pachet sa postezi ca asteapta lumea cu sufletul la gura. :blink:

Poate n-am fost eu atent dar unde scrie in anunt ceva legat de culoarea inelelor? :)

Edited by 316i
Link to comment
Share on other sites

Asa, io nu am faruri cu lupa la e46-l meu. Dan98 si alexandru83, voi aveti tot e46,voi aveti lupa???Sau se poate monta si fara?

Daca se poate monta SIGUR si pe al meu,io vreau 2 seturi! Plate personal,dar doar dupa ce stiu sigur ca am ce face cu ele...aaa...si daca au ledurile incluse!

Link to comment
Share on other sites

Asa, io nu am faruri cu lupa la e46-l meu. Dan98 si alexandru83, voi aveti tot e46,voi aveti lupa???Sau se poate monta si fara?

Daca se poate monta SIGUR si pe al meu,io vreau 2 seturi! Plate personal,dar doar dupa ce stiu sigur ca am ce face cu ele...aaa...si daca au ledurile incluse!

15626[/snapback]

Eu nu am lupa :blink: ...cred ca Dan98 se referea la Xenon...sunt curios daca se monteaza usor sau e nevoie de improvizatii :)

Link to comment
Share on other sites

Deci avem asa:

 

Mike - 2 seturi

-----------------|

Ionut - 5 seturi? sa se confirme

------------------------------------|

(cine pana mea?!?) - un set

----------------|

Trueblood - un set

---------------------|

Alexandru83 - 3 seturi

--------------------------|

OXXO - un set

-----------------|

Dan98 - 2 seturi

-------------------|

316i - un set

---------------|

IronM - 2 seturi? sa se confirme

-------------------------------------|

florin83 - un set? sa se confirme

-------------------------------------|

 

Asta e situatia pana acum. Lista se va modifica pe parcurs cu cei ce mai doresc si cu cei care au dat banii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.