Jump to content

Achizitionare BMW 530


mieZu' e pe Zona!

Recommended Posts

asta acuma,dar dupa ce intra legea cu poluarea in impozit,nu o sa mai fie chiar asa de bine.O sa fie diferente mari de plata anual intre un euro 3 de 3000cmc si un euro 4 de 3000cmc .Parerea mea !

Acum... cine stie daca o sa fie in functie de clasa de poluare sau in functie de nivelul masurat la test...

Edited by C_o_s_m_i_n
Link to comment
Share on other sites

sincer si mie mi s.a parut ceva suspect la mijloc dar crede.ma ca o sa caut masina aia si in cur sa vad cand a fost ultima data cand s-a sters :))

 

Miezule, mi-e groaza ca vei dori, la un moment dat, sa-ti iei matale si-un autobuz si-o sa fii nevoit sa-l verifici si pe ala.

Edited by Similea
Link to comment
Share on other sites

lasa ca aici toti sunt cunoscatori ... numai masinile lor sunt bune si au kilometrii reali si asta pentru ca ei s-au dus personal dupa ele si au platit mai mult ,dar au km reali nu ca astea de pe autovit.

 

mai exista si masini bune la bani putini cum poate era asta dar sansele sunt de 1% cum spunea cineva .

 

faptul ca omu mai avusese 3 masini la vanzare nu inseamna neaparat ca e samsar , si eu poate am 3 masini , poate le vand si nu sunt samsar .

Link to comment
Share on other sites

cred ca a citit topicu si-i era frica sa nu-i dai cu esapamentu in cap. Clar, masina asta o sa se cumpere numai FARA verificare in prealabil :)

 

esti patetic!

In fine observ ca pe forumul asta jumatate nu au avut niciodata treaba cu un bmw sau ma rog o masina in general 1 sfert nici nu au permis si ma rog!

Ce ai vrut sa demonstrezi cu faza "cred ca a citit topicu si-i era frica sa nu-i dai cu esapamentu in cap"? bv ai un m3 din partea mea!

Link to comment
Share on other sites

esti patetic!

In fine observ ca pe forumul asta jumatate nu au avut niciodata treaba cu un bmw sau ma rog o masina in general 1 sfert nici nu au permis si ma rog!

Ce ai vrut sa demonstrezi cu faza "cred ca a citit topicu si-i era frica sa nu-i dai cu esapamentu in cap"? bv ai un m3 din partea mea!

Tot eu sunt papetic ?! miezule, la 10mii de eur, nu o sa cumperi un 530d in mintile lui. Degeaba iti faci sperante si dai banii pe testere si telefoane. Ca o avea omu nevoie de bani, ca e in criza ca e etc...astea-s autosugestii aberante sau "marketing" de autovit....

Dupa ce ca la banii aia vrei e60 cu motor de 3l, mai si dai cu esapamentele in cap la lume daca ies prost masinile la tester. Urat comportament, Urat caracter.

Edited by cernica87
Link to comment
Share on other sites

Tot eu sunt papetic ?! miezule, la 10mii de eur, nu o sa cumperi un 530d in mintile lui. Degeaba iti faci sperante si dai banii pe testere si telefoane. Ca o avea omu nevoie de bani, ca e in criza ca e etc...astea-s autosugestii aberante sau "marketing" de autovit....

Dupa ce ca la banii aia vrei e60 cu motor de 3l, mai si dai cu esapamentele in cap la lume daca ies prost masinile la tester. Urat comportament, Urat caracter.

bravo gandire !

A si sa inteleg ca daca tu te intelegi cu un om sa ii cumperi o masina si cr3tinul ala de vanzator se jura ca masina lui face drege ca accepta orice test,masina lui are si face si tu il crezi ca na ...

Sa zicem ca te duci la bavaria si testeru arata ca are 300.000 km si e lovita si pica aia si etc tu ce ai face....A saracu vanzator nici nu a stiu nu?

Nu nu ii dadeam cu toba in cap il lasam acolo sa plateasca si eu plecam si punct :)

Asfalt uscat si eu doar v.am cerut o simpla parere atata tot ca din cate stiam eu o parere niciodata nu strica :)

Link to comment
Share on other sites

miezule daca retin ..ieri trebuia sa vezi masina...si sa ne pui la curent cum se prezinta..esti amabil sa ne zici daca ai achizitionat masina?? Dupa parerea celor 99% de aici MASINA IEFTINA=RABLA

cand -3 iti zic ca esti beat te duci si te culci..cel putin eu asa fac!

asteptam ,, cu inima la gura,, vesti!sorcerer.png

Link to comment
Share on other sites

urma sa ma duc maine s.a vad masina si ce crezi ..baiatu m.a sunat sa imi zica ca nu o mai da :))

 

 

miezule daca retin ..ieri trebuia sa vezi masina...si sa ne pui la curent cum se prezinta..esti amabil sa ne zici daca ai achizitionat masina?? Dupa parerea celor 99% de aici MASINA IEFTINA=RABLA

cand -3 iti zic ca esti beat te duci si te culci..cel putin eu asa fac!

asteptam ,, cu inima la gura,, vesti!sorcerer.png

 

A zis omul deznodamantul.

Link to comment
Share on other sites

miezule daca retin ..ieri trebuia sa vezi masina...si sa ne pui la curent cum se prezinta..esti amabil sa ne zici daca ai achizitionat masina?? Dupa parerea celor 99% de aici MASINA IEFTINA=RABLA

cand -3 iti zic ca esti beat te duci si te culci..cel putin eu asa fac!

asteptam ,, cu inima la gura,, vesti!sorcerer.png

 

Cred ca tu esti beat =))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.