Jump to content

DIY. Recuperare taxĂŁ de poluare.


VrajitoruldinOZ

Recommended Posts

Mai, nu ai dovezi c-as fi io prost, insa viceversa-i dovedita din plin :popcorn:

 

 

dovezi? de pe un forum? Ai tu impresia ca-i de-ajuns? La fel de bine-ti zic ca-ti dai seama si de-un prost ca-i prost de pe forum si DA, tu esti prost! Mai vrei si alte dovezi?

Link to comment
Share on other sites

Dobanda se calculeaza din momentul deschiderii procesului. Nu trebuie sa o calculezi tu neaparat, o vor calcula cei de la Administratia Financiara. Eu am calculat dobanda de la inceput pentru ca nu stiam daca Finantele o vor calcula cand ceream restituirea taxei.

 

Hai, hai, avocatii joc de glezne!

Link to comment
Share on other sites

Vai de pula noastra. Orice prost e doctor in ceva.

 

Bai tartanilor, is zeci de mii ca voi care-si copiaza de pe net astfel de cereri si care, odata ce se vad cu hotararea in buzunar (asta e cel mai de cacat si ieftin proces din justitia acestei tari) capata subit 2 centimentri imaginari de plua in plus.

 

Ma, nu ati facut nimic special, pana si femeia care ia la buda un leu, din orice tribunal din tara asta, s-ar fi descurcat mai usor ca voi

 

 

Tartanilor

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da se poate, doar sa ai copie dupa actele masini.

 

 

Era sa-mi scape puseul de anafalbetism.

 

Pentru ca sfatul tau este atat cretinoid cat si lipsit de orice conotatie juridica. Nu zic fundament, ca acolo ar fi insemnat sa nimeresti ceva. Dar da, chestia cu cei 2 cm de pula virtuala se confirma.

 

Tartanilor.

 

Katalin, la intrebarea ta se poate raspunde daca precizezi numele cui apare pe chitanta, in ce calitate a platit si daca esti cumva mostenitor al celor 2.

 

Dar ii las bucuria unui alt sfat perfect valabil vanatorului de oz

Link to comment
Share on other sites

Era sa-mi scape puseul de anafalbetism.

 

Pentru ca sfatul tau este atat cretinoid cat si lipsit de orice conotatie juridica. Nu zic fundament, ca acolo ar fi insemnat sa nimeresti ceva. Dar da, chestia cu cei 2 cm de pula virtuala se confirma.

 

Tartanilor.

 

Katalin, la intrebarea ta se poate raspunde daca precizezi numele cui apare pe chitanta, in ce calitate a platit si daca esti cumva mostenitor a celor 2.

 

Dar ii las bucuria unui alt sfat perfect valabil vanatorului de oz

 

Esti tare nefericit, te agiti mai rau ca un pepsi. N-ai observat ca omul a precizat ca el a platit taxa. Du-te si ia-te de gafaila, raresh, prietenii tai de pe internet. papa

Link to comment
Share on other sites

Am recitit acum partial primul post, ala cu "se depune deschiderea" si "imi mentin cele din deschidere".

Btw, s-au modificat si taxele de timbru.

 

Revenind: m-a buÂşit iar rasul si am dat in tuse. Pan la urma tre sa fie vreun stan si bran prin salile alea, altfel ar fi prea monoton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.