Jump to content

Evacoare sport e36


ALEX PAA

Recommended Posts

Guest poleposition
pai io crede ca ar fii ca este mai bine sa scoate de tot ca deci nu are ce s-a face ca sa strice decat ca este mai nasol asa si zice lumea ca unde nu e mai bine s-a nu este ca face zgomot da de cemi pasa mi-e ca da cai la motor si fuge m-ai tare. Edited by poleposition
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

am mai avut o toba pe logan de la ei si se auzea foarte bine dar aceea era cu o iesire am decis si pt pisicuta sa imi iau tot de la ei dar in 2 iesiri ...

 

pai ia atuncea 2 tobe de logan si sudeaza-le impreuna....

Link to comment
Share on other sites

pai io crede ca ar fii ca este mai bine sa scoate de tot ca deci nu are ce s-a face ca sa strice decat ca este mai nasol asa si zice lumea ca unde nu e mai bine s-a nu este ca face zgomot da de cemi pasa mi-e ca da cai la motor si fuge m-ai tare.

 

 

Pe langa asta mai cashtigi (an)in (+)plus shase cai frumoshi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

cand citesc acest topic ma binedispun sti cum e ... nu ma cert cu ciobanii ! daca atata i duce capu nu ai ce le cere doar sunt romanii in Romania :) asa cum ziceau si alti, (expirati cu fite ca au bmw-uri si nu au ce manca acasa) asta e Romania noastra draga. Cei care nu se pot abtine ROG SA PLIMBE BOBUL. Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

cand citesc acest topic ma binedispun sti cum e ... nu ma cert cu ciobanii ! daca atata i duce capu nu ai ce le cere doar sunt romanii in Romania :) asa cum ziceau si alti, (expirati cu fite ca au bmw-uri si nu au ce manca acasa) asta e Romania noastra draga. Cei care nu se pot abtine ROG SA PLIMBE BOBUL.

 

Alex, mai usor cu limbajul asta; nu e vina nimanui ca nu stii sa scrii si ca te exprimi ca la gradinita. Ok?

Merci pt intelegere :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Iti dau mare dreptate dar pe mine nu ma intereseaza cat mananca :) sunt foarte multumit de masina :) pentru noi in romania e si prea mult pentru ce poate e masina de zi cu zi deci e perfecta :) la consum nu prea dar partea aia nu ma intereseaza apsolut de loc nu imi ia exagerat am investit in ea 2500 euro 90 la suta in mecanica masina e ceas ! Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

Loganul ce l-am avut lua 10 pe oras 11 asa ca asta ia 12 13 maxim la mers frumos ... asa ca ... pentru 2 litri ? 3 ? si macar asta e mai nervos ca loganu cu loganu ziceam tatal nostru in depasiri :) pisicuta ce o am acum are si un chip de la s-tech o admisie sport buji ngk iridium trage frumos ! sunt chear multumit.Sunt de parere daca iti iei bmw si te uiti la consum mai bine te lasi de meserie ... mai ales pisicuta a fost visul meu de mic ! :) Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

Loganul ce l-am avut lua 10 pe oras 11 asa ca asta ia 12 13 maxim la mers frumos ... asa ca ... pentru 2 litri ? 3 ? si macar asta e mai nervos ca loganu cu loganu ziceam tatal nostru in depasiri :) pisicuta ce o am acum are si un chip de la s-tech o admisie sport buji ngk iridium trage frumos ! sunt chear multumit.Sunt de parere daca iti iei bmw si te uiti la consum mai bine te lasi de meserie ... mai ales pisicuta a fost visul meu de mic ! :)

 

Inseamna ca Loganu era pa benzina; la dizel nu ia 11 pa oras; ea mai putin.

datu compari Loganu cu pisik? chear si un pisik kel e mult mai superior decat Loganu.

Link to comment
Share on other sites

Loganul ce l-am avut lua 10 pe oras 11 asa ca asta ia 12 13 maxim la mers frumos ... asa ca ... pentru 2 litri ? 3 ? si macar asta e mai nervos ca loganu cu loganu ziceam tatal nostru in depasiri :) pisicuta ce o am acum are si un chip de la s-tech o admisie sport buji ngk iridium trage frumos ! sunt chear multumit.Sunt de parere daca iti iei bmw si te uiti la consum mai bine te lasi de meserie ... mai ales pisicuta a fost visul meu de mic ! :)

 

nervos ca nervos da unde m-ai puii mor dujmani de ciuda si prunele se umezeste instant

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.