Jump to content

Evacoare sport e36


ALEX PAA

Recommended Posts

da ,corect

 

mama ce-ai furat-o tata. graba strica treaba :LMAO:

 

las' ca data viitoare iti scoti parleala, e si maine o zi, toti vor tobe.

 

am si eu momente cand ma crucesc ce tamepnii scriu.

 

 

revenind la topic: max are dreptate :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
ejti tu orb sau t-eai uitat handurea c-ai daia integrata in shasiu da ce s-a stie tzaranu doarsa face comm de kkt din invidie. iegzact cum zice roco maii sus, respekt. Edited by poleposition
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mama ce-ai furat-o tata. graba strica treaba :LMAO:

 

las' ca data viitoare iti scoti parleala, e si maine o zi, toti vor tobe.

 

am si eu momente cand ma crucesc ce tamepnii scriu.

 

 

revenind la topic: max are dreptate :rolleyes:

 

true , am dat-o de gard;

respect ordinea :) intai tanar si prost dupa batran si intelept

Edited by ex0rcistu
Link to comment
Share on other sites

ejti tu orb sau t-eai uitat handurea c-ai daia integrata in shasiu da ce s-a stie tzaranu doarsa face comm de kkt din invidie. iegzact cum zice roco maii sus, respekt.

 

N-ui deaia integrata c-ai de-aia tunata ca daia scrie pa numar TUN...si n-us invidios nici tzaran ca stau la blok. DA n-ui inteleg pe astia ce vreu sa faka din kazane masini spersportive.

Link to comment
Share on other sites

Mai era unu de avea masina ceas.

Ia zii a ta ia scart din a 4-a in a 3-a?

 

In a 3 da :) in a 4 nu

 

ok, puteti sa terminati dreaq cu remarcile astea de AUSCHWITZ!!

 

ok, omu' nu le are cu limba romana, ii place sa bage bani in masina lui, DE UNDE SI PANA UNDE VA VEDETI UNII DINTRE VOI, FIINTELE SUPERIOARE, SINGURELE DEMNE DE ANUMITE DREPTURI?!

 

nu ne mai suportam beiii cu atatea basini si harfe de superioritate! mai bine l-ati sfatui pe om "HOW NOT TO..." si "HOW TO...".

 

ON:

 

daca vrei sunet, scoate intermediara.

 

 

 

Lasa-i ei nici permis nu au :) asa se duce Romania in loc sa lucreze stau si freaca mielu pe forumuri :)

Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

In a 3 da :) in a 4 nu

 

 

da' de ce vrei sa urle?! e ok o finala fara site (freeflow) cu tips dublu, care nu huruie ca o motoreta, la turatii mari, doar sa se auda frumos ptr timpan acolo pana la 2500-3000, si cand zic frumos zic putin infundat.

 

am un vecin p'aici cu logan 1.4 cu finala sport, simpla, si urla aia ca dracu' si nu are traseu sau alte inginerii.

 

eu zic ca spre asta ar trebui sa tinzi.

 

 

ASA NU!!!!

 

 

parerea mea :)

Link to comment
Share on other sites

da' de ce vrei sa urle?! e ok o finala fara site (freeflow) cu tips dublu, care nu huruie ca o motoreta, la turatii mari, doar sa se auda frumos ptr timpan acolo pana la 2500-3000, si cand zic frumos zic putin infundat.

 

am un vecin p'aici cu logan 1.4 cu finala sport, simpla, si urla aia ca dracu' si nu are traseu sau alte inginerii.

 

eu zic ca spre asta ar trebui sa tinzi.

 

 

ASA NU!!!!

 

 

parerea mea :)

Cel cu CUP il stiu se aude furmos asa se auzea si loganul meu tot ceva in genu dar pe bmw acum am dublu si se aude chear f frumos ... cu toba doar ca eu vream oarecum ceva mai tare dar e ok asa acum am evacoare cu 2 iesiri din inox pe pisi e ok

Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.