Jump to content

Vand sau Schimb auto Bmw


Calin SL

Recommended Posts

330 d

fabricatie 06.2000

208.000 km pe bord

dotarile se vad in poze

pret 7500 cu jantele pe 19 si pe 17

sau pret 7000 doar cu cele pe 17

pot sa accept si unele schimburi primesc sau ofer diferenta

edit

am uitat sa scriu,preturile sunt negociabile discutam orice varianta

nu raspund la intrebari gen " cat te-a costat eleronu" sau "de unde ai cumparat oglinzile"...e un topic de vanzare ,nu e postat la "masina mea".

Eventual daca ma intrebi cat costa masina fara interiorul din piele,fara rotile pe 19 si fara navigatie,asta e altceva,o sa-ti raspund imediat!

Multumim de intelegere !

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

tu i-ai facut facelift-ul ?

Dane iti raspund eu ,asa a cumparat-o cu fl exceptand imbunatatirile care le-a adus el (gen interior,jante,navi,volan,portbagaj,suspensie,etc)chiar recomand masina a fost intretinuta exemplar si e o masina care merita din toate punctele de vedere

 

ps:sper ca nu e cu suparare :rolleyes:

Edited by batory
Link to comment
Share on other sites

Pai am vazut pozele si a fost de ajuns.Tu de exemplu,nu vezi aripa stanga a masinii in ce hal arata.

Parerea mea ca daca mai renunta la 10cm2 de piele o putea face si la exterior sa fie ce trebuie,se cer totusi 7.5k.Eu am incheiat,spor La vanzare!

Link to comment
Share on other sites

In jurul narilor este rugina, sau este murdara?

 

Thx,

e sarita vopseaua si lacul in mai mute locuri,acolo e pana la tabla,dealtfel de mult caut o anumita nuanta de vopsea,daca nu o vand, o revopsesc integral

 

Imi place cum se simte prietenia intrevoi...e intretinuta dar cam..ruginita..:))

nu are decat putina rugina pe cativa cm la aripa dreapta /fata,catre roata.Nu este niciun secret,de-aia am postat asa multe poze.Dealtfel de mult caut o anumita nuanta de vopsea,daca nu o vand, o revopsesc integral

 

Pai am vazut pozele si a fost de ajuns.Tu de exemplu,nu vezi aripa stanga a masinii in ce hal arata.

Parerea mea ca daca mai renunta la 10cm2 de piele o putea face si la exterior sa fie ce trebuie,se cer totusi 7.5k.Eu am incheiat,spor La vanzare!

se cer 7000 de euro (si se negociaza) ,nu 7500 cum zici

In ce hal arata ? sa nu exageram...

scrie undeva ca masina e noua? are 12 ani .Cand mai trece frigul o s-o vopsesc,probabil.

parerea mea ca se simte o nota de invidie ?! :thumbsup:

tie iti fac reducere 1,5 k la masina ,sa ti-o vopsesti dupa pofta inimii.Daca chiar esti interesat de masina.Nu de alta da simt ca primul tau post pe forum in 5 ani a fost inteligent si constructiv

 

tu i-ai facut facelift-ul ?

asa am luat-o de aici de pe forum,cu facelift

 

Frumoasa!Bafta.

mersi

 

Ce masina frumoasa , de mult n`am mai vazut una "imbunatatita" cu atat de mult bun gust.

 

Bafta la vanzare !

mersi

 

recomand masina a fost intretinuta exemplar si e o masina care merita din toate punctele de vedere

mersi

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

pe langa faptul ca avem mai multi prieteni comuni, dintre care unu` ridica masina in slavi... probabil singurul e46 pe care l-as lua fara alte intrebari... merita nota 9+++, pacat ca nu mai caut e46d :( ... Edited by 12CLS
Link to comment
Share on other sites

Ce probleme sunt la maÂşinĂŁ?

de cand am spalat-o la -10 :unsure: ,piuie senzorii de parcare incontinuu cand o pun in marsarier (a mai facut asa o perioada si si-a revenit singura )

masina e prevazuta cu incalzire in scaune,dar scaunele astea de pe ea nu au incalzire in ele (nu am gasit scaune sport cu incalzire pe moment)

are cateva locuri cat o moneda de 50 de bani de unde a plecat lacul,un pretentios ar revopsi masina

nu mai are cotiera ( cotiera e in casa),am dat cotiera jos sa schimb ansamblul de frana de mana ,am schimbat frana de mana si cotiera gri nu am mai instalat-o pt ca imi caut una pe negru ,si sa nu fac munca de doua ori !

in rest nu-mi amintesc nimic ,cred ca astea ar fi tot "defectul"

 

...dintre care unu` ridica masina in slavi... probabil singurul e46 pe care l-as lua fara alte intrebari... merita nota 9+++, pacat ca nu mai caut e46d :( ...

da,stiu ce-ai vrut sa zici :D

mersi de aprecieri !

Link to comment
Share on other sites

320 2007-2008 la 8.000 EUR? Arata-mi si mie te rog unul... vreau sa-l cumpar! Pretul este poate mare, dar nici 4500 EUR nu poti spune ca face aceasta masina. Mi se pare jignitor.

 

Uite aici alt 330 D de vanzare la banii vehiculati de tine.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/114526-vand-bmw-330-d-e46/page__pid__1647471#entry1647471

 

Ti se pare ca are vreo legatura cu ce se vinde aici?

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Masina arata bine la anii ei,legat de pret...mai pui 500 euro si cumperi 320 2007-2008,fara suparare.

Un pret corect ar fi undeva in jur de 4-4,5 mii euro !

Legat de senzorii de parcare,si la mine fac la fel !

aberezi/sunt curios ce masina ai tu si la ce pret o evaluezi tu pe a ta;daca tot cunosti asa bine piata

Edited by batory
Link to comment
Share on other sites

 

pret 7500 cu jantele pe 19 si pe 17

sau pret 7000 doar cu cele pe 17

 

masina a primit interior clasic negru din textil in loc de cel din piele

volan clasic in loc de cel de m3

casetofon in loc de navi color

bara spate stock fara senzori de parcare,in loc de bara mtech2

capota porbagaj normala in loc de capota CSL-look

stopuri /triple clasice

rotile de vara pe 19 au fost vandute,au ramas doar cele pe 17 cu cauciucuri de vara si de iarna/8 bucati

PRETUL NOU AL MASINII ESTE 5500 DE EURO

Link to comment
Share on other sites

Masina arata bine la anii ei,legat de pret...mai pui 500 euro si cumperi 320 2007-2008,fara suparare.

Un pret corect ar fi undeva in jur de 4-4,5 mii euro !

 

Dupa ce ca nu sunteti potentiali cumparatori, mai scrieti si aberatii :frantics:

Unde ai vazut tu un E90 la 7,500 euro? Nici la cem mai amarat samsar !

Pret corect ...pentru cine? Oricum tu nu ai cumpara nici la 4,500; atunci? Cunosti masina ca sa-i poti face tu ..PRETUL CORECT?

Daca stiti ca masina are defecte ascunse, postati-le; este foarte corect. Dar, fiecare vinde la pretul pe care-l considera.

Eu nu stiu sa aiba defecte, dar stiu ca este o masina ingrijita si fuge ..bine! (am alergat dupa el pe la Valcea si stiu ce spun).

Bafta :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un 320D din 2007 incoa e pe la 9000 de batrane afara -chiar si varianta cheala. Chiar daca mi se pare aberant sa pui jante pe 19 in Romania si sa ai body-kit`ul asta( la ce parcari avem e greu sa n-o pocnesti des sau sa fi pocnit ) masina asta arata, din poze cel putin, absolut impecabil. Iar pentru o masina de 12 ani si tinand cont si de faptul ca gasesti 330d`uri fara improve-menturi foarte scumpe eu zic ca-si merita banii. Felicitari Calin!!! Arata impecabil. 5500 e putin dar e alegerea ta. Again felicitari. IncĂŁ o data felicitari.
Link to comment
Share on other sites

Isi vinde masina, nu vinde volanul, mie personal imi placea mult cum arata inainte, din pacate sansele sa iei 7k pe ea erau mici, dar consider ca luandu-i interiorul, porbagajul, bara spate, 2din'ul ma indoiesc ca o sa iei 5500 pe ea.

Tu stii mai bine, bafta la vanzare,

 

 

daca la dat jos..inseamna ca l vinde sau l-a vandut deja...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Un 320D din 2007 incoa e pe la 9000 de batrane afara -chiar si varianta cheala. Chiar daca mi se pare aberant sa pui jante pe 19 in Romania si sa ai body-kit`ul asta( la ce parcari avem e greu sa n-o pocnesti des sau sa fi pocnit ) masina asta arata, din poze cel putin, absolut impecabil. Iar pentru o masina de 12 ani si tinand cont si de faptul ca gasesti 330d`uri fara improve-menturi foarte scumpe eu zic ca-si merita banii. Felicitari Calin!!! Arata impecabil. 5500 e putin dar e alegerea ta. Again felicitari. IncĂŁ o data felicitari.

 

vezi ca te-ai murdarit de engleza pe la gura, desi mai important ar fi sa intelegi diferenta dintre jante si jante.

 

geanta e punga aia mare, de obicei fake dupa luis vuitton, in care cara femeile cacaturi, celalata, ma rog.. ia fa un exercitiu de imaginatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.