Jump to content

Vand BMW 330 d , E46


emy34

Recommended Posts

Hai sa lamurim si sa inchidem discutiile despre masina(masinile) ta! Este o masina a cuiva din Brasov, ai luat-o la vreo "combinatie"; nu ai habar despre istoricul ei; sau tu, sau alti fosti proprietari au aranjat km.

Tu iei din stanga cu 2,000 si vinzi in dreapta cu 3,000. Asa ca, nu ai ce sa spui despre masinile pe care le vinzi, pt ca nu ai habar (e si firesc!).

Asta nu-i masina pentru cineva care vrea sa cumpere si sa pastreze o masina.

Asa ca nu mai face pe victima si pe neintelesul, ca nu-i cazul. Masina asta e "umblata" si este doar o chestie de noroc daca nu cade rapid.

 

Bafta

in primul rand sa stii ca nu cumpar o masina pana nu o verific si credema ca am cum sa o verific ca nu dau bani pe o epava si nu a fost combinatie am luato ca diferenta cu un e60

 

e39 de care zic eu e facelift si are 193 cp. gasesti din 2001 la banii astia. cred ca la performante sunt cam pe acolo.

din 2001 este si 330 d fl. deja vorbim de altele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bedwap si danimax, mai lasati omu' in pace ! Nu de alta, dar parca unul dintre voi cere 10.000 pe un e39 ?! V-ati gasit tocmai voi sa fiti lupi moralisti ?

 

Se vinde un 316 cu 4k. Cu cat ati vrea sa se dea un 330 ca sa fiti voi doi multumiti ?

Link to comment
Share on other sites

bedwap si danimax, mai lasati omu' in pace ! Nu de alta, dar parca unul dintre voi cere 10.000 pe un e39 ?! V-ati gasit tocmai voi sa fiti lupi moralisti ?

 

Se vinde un 316 cu 4k. Cu cat ati vrea sa se dea un 330 ca sa fiti voi doi multumiti ?

pai ce sa le ceri amandoi conduc cate un superb e39 din 19.. in valoare de 10000 euro bucata :bashwall:

 

acu un an se chinuia un coleg din tm sa vanda un 530d 2001 touring cu navi mare, tv, automat, xenon, etc cu 4400 euro

daca era touring ce vruiai sa scape repede de el

Link to comment
Share on other sites

kip, keep these advices for you! se vinde 316i la 4k pt ca: 1. are impozitul mic si 2. romanul e parvenit. il intereseaza doar sa fie vazut intr-un bmw, chiar de are 42 cai. nu am zis ca masina asta nu face 4k. am zis ca as opta la banii aprox. aceiasi pt un e39.
Link to comment
Share on other sites

bedwap si danimax, mai lasati omu' in pace ! Nu de alta, dar parca unul dintre voi cere 10.000 pe un e39 ?! V-ati gasit tocmai voi sa fiti lupi moralisti ?

 

Se vinde un 316 cu 4k. Cu cat ati vrea sa se dea un 330 ca sa fiti voi doi multumiti ?

Da eu vand e39 cu 10k? Si care e problema ? Atata cer pentru ca atat consider ca merita pentru ca arata bine si e mai buna de 100 de ori ca orice alt e39 sau mai ales decat e46-ele asta.

Link to comment
Share on other sites

bedwap, urmeaza-ti propriul sfat si nu mai umple topic-ul omului cu e39-le imaginar pe care l-ai cumpara tu cu aceeasi suma ! :sorcerer:

cauta pe autovit anuntul asta: C22895857

 

530d FL 2001, 293k km, piele, climatronic, memorii scaune, volan sport... 4899 euro. nu ma lua cu nr de km, macar acolo sunt dati pe bune. acum cred ca e de datoria ta (morala) sa eliberezi zona.

Link to comment
Share on other sites

Ai inteles fix nimic. Formularea e39 imaginar a fost la modul generic, figurat. Mai pe romaneste, termina cu elucubratiile despre cum ai cumpara tu un e39 pe topic-ul de vanzare al unui e46 ! Si eu, poate mi-as cumpara 2 blonde si 3 brunete, de banii astia. Dar nu am apuc sa scrii pe topic-ul omului !
Link to comment
Share on other sites

Da eu vand e39 cu 10k? Si care e problema ? Atata cer pentru ca atat consider ca merita pentru ca arata bine si e mai buna de 100 de ori ca orice alt e39 sau mai ales decat e46-ele asta.

 

subscriu , eu zic sa plusesi la 20k minim, si asa ar fi prea ieftin. daca e mai bun de 100 de ori decat orice e39, sa zicem de 5k, 5000x100 = 500.000,deci oricum masina e de 25 de ori mai ieftina la 20k in raportul pret calitate.poate ai sanse la 50k cu vreun pasionat adevarat

Link to comment
Share on other sites

Da eu vand e39 cu 10k? Si care e problema ? Atata cer pentru ca atat consider ca merita pentru ca arata bine si e mai buna de 100 de ori ca orice alt e39 sau mai ales decat e46-ele asta.

poti sa mai astepti vreo 100 de ani cand va ajunge retro e39 si poate ai sanse si apropo un 525 d din 2005 e 60 se vinde la 11000 . trage tu concluzile

Link to comment
Share on other sites

cum vei gasi tu un client care sa aleaga e46 tau in loc de un e39 mai dotat si la aceeasi bani, asa va gasi si el pe cineva sa dea 10k pe e39 in loc de 11k pe un e60.

poti sa iti vezi tu de vanzare barci tale si lasa ma pe mine so vand pe a mea

Link to comment
Share on other sites

ce aveti ma cu omul ?

sariti toti pe el ca e masina prea ieftina, sau ce aveti cu el ? daca a luat-o la o combinatie automat e proasta masina

toti cretinii au masinile personale in perfecta stare si cer jdemii de euro pe ele, dar cand vad masina la fel la altul se asteapta sa fie la juma de pret

 

p.s. nu era legata de nimeni in mod special remarca

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

ce aveti ma cu omul ?

sariti toti pe el ca e masina prea ieftina, sau ce aveti cu el ? daca a luat-o la o combinatie automat e proasta masina

toti cretinii au masinile personale in perfecta stare si cer jdemii de euro pe ele, dar cand vad masina la fel la altul se asteapta sa fie la juma de pret

 

p.s. nu era legata de nimeni in mod special remarca

ms de up mai las 100 euro din pret , pret final 4400 euro

Link to comment
Share on other sites

pun pariu ca,in afara de km, masina e ok altfel nu iesea atata scandal :goodjob: referitor la e39 vs e46 eheee asta merge cu un vin bun :lolu:

da asta este buna , apropo mai pot lasa 100 euro din pret ca sa fie mai ieftina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.