Jump to content

Vand volan M, cu comenzi pentru E 39, E 46 si la ce se mai potriveste


Recommended Posts

Vand volan M cu comenzi, nou-not, niciodata montat pe masina, achizitionat de aici:

http://www.salesafter.eu/index.php/cat/c50_E46-E46-50.html/page/2

 

Se vinde complet sau separat airbag-ul, separat volanul. Primul care as vrea sa se dea este insa airbagul.

Airbag-ul din volan este dual stage si se potriveste pe E39, E 46, X3, X5.

 

Pret 500 Eur volanul complet cu airbag (doar volanul a costat 419 Eur + transport).

post-13508-0-48004800-1330621018_thumb.jpg

post-13508-0-54481300-1330621538_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MAG 77 - asta a fost si intentia cu ceva timp in urma, insa intre timp s-a schimbat masina.

mikken - probabil am lasat loc de interpretari: nu il facturez la randul meu pentru ca l-am luat ca persoana fizica platind pretul cu TVA inclus. Am spus 'cu factura' (e vorba de acea factura si nu o factura oarecare) in sensul ca mai exsita factura de achizitioare si se vede cat a costat si de unde provine. Scuza-mi te rog exprimarea neinteligibila.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

vad ca esti din bucuresti. vorbesc cu un prieten sa vina pe la tine sa-l vada si daca totul este OK cum sper eu o sa il dai lui. bineinteles el iti v-a da si bani. spune-mi te rog unde sa vina sa-l vada sau eventual da-mi un numar de telefon

 

vad ca esti din bucuresti. vorbesc cu un prieten sa vina pe la tine sa-l vada si daca totul este OK cum sper eu o sa il dai lui. bineinteles el iti v-a da si bani. spune-mi te rog unde sa vina sa-l vada sau eventual da-mi un numar de telefon

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.