Jump to content

E65 730D


dumi

Recommended Posts

Xenon original, nu are spalator - cam dubios

Oglinzile sunt de rahat maxim - m-a mirat totusi ca, comenzile functioneaza. Abia astept sa le schimb.

Parbrizul fisurat - trebuie schimbat curand

Clima merge brici fata de E65, inghet cu ea pe minim, asta fiind partea plina a paharului, parte goala e ca geamurile de pe fata nu merg, daca vreau sa deschid, merg doar pe spate... macarale, sau ce-o fi trebuie remediate.

 

Cam asta este ce am observat eu. Mici zgarieturi pe ici si colo, dar asta nu ma impacteaza.

Ar mai fi CD-ul ala pe care vreau sa il schimb, acum ca pot, nu ca la E65 unde era destul de stufos subiectul.

 

Cea mai tare chestie: Nu da socuri! :goodjob:

 

Dotari?

Cheala spre minima. Piele, saune incalzite si cred ca am spus tot.

Edited by dumi
Link to comment
Share on other sites

poti expune problemele in mai multe feluri, apoi mai depinde si de capacitatea de intelegere a celui caruia i le expui... :rolleyes:

 

la geamuri trebuiesc probabil inlocuite motorasele, vreo 150Eur ambele din cate retin..

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

De problema cu geamurile o sa scapi teoretic ieftin, 200 lei amandoua: http://www.okazii.ro/piese-accesorii-moto-altele/vand-kit-reparatie-macara-geamuri-electrice-a57358002

 

Parbrizul probabil 500 lei.

 

Oglinzile o sa fie cam nasol, cred ca fara 150-200 Euro nu iei perechea.

 

Iar CD-ul cu ce vrei sa il schimbi? Sa pui navi? Daca pui original, e la fel de complicata treaba ca si la E65. Daca vrei sa pui Dynavin, parerea mea e ca arata oribil modelul pentru E39.

Link to comment
Share on other sites

Piele, saune incalzite si cred ca am spus tot.

 

tot e bine :)

 

Daca vrei sa pui Dynavin, parerea mea e ca arata oribil modelul pentru E39.

 

true !

 

un model este oribil de tot , iar unul este acceptabil (ca-s doua modele)

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

Pai eu le-am expus destul de clar. Apoi au luat-o la test drive si au simtit singuri care cum e cu socurile. Cum spuneam si cateva pagini mai devreme, depinde de perceptia fiecaruia cum e cu socurile astea. Acuma poate v-am lasat eu impresia ca erau supe cutremure socurile alea. Ei stiau de treaba cu socurile spunanad ca au avut un Tuareg care cica facea mult mai tare si ca ei tind sa creada ca schimbul de ulei va remedia problema asta.
Link to comment
Share on other sites

asa e , e mai misto cea de la huligani, dar eu vorbeam de dynavin

 

bine si culoarea aia mova / albastra este dubioasa la butoane , dar ca aspect general e mai fain

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.