Jump to content

E 90 M-sport


gellu-mihai

Recommended Posts

Multumesc celor care au apreciat masina , emblema M ramane exact acolo unde este , autoturismul a apartinut unui medic cu care din intamplare sunt coleg si da km sunt reali cu toate reviziile facute in reprezentanta.

 

alea fac parte din pachet,emblema cred ca nu

Folia care iti acopera toata masina face parte din dotarea standard a masinii?

Link to comment
Share on other sites

In urma cu 3 zile am vandut coupe-ul e 46 si l-am inlocuit cu un exemplar e 90 cu pachet M. Masina se prezinta, atat optic cat si tehnic , foarte bine si a parcurs 96 000 de km din 2006 si pana in prezent.

poti sa spui si un pret ?nu d alta da ma bate gandu si p mine sa imi i-au modelul asta...

Link to comment
Share on other sites

Sunteti culmea... E pe masina voastra semnul ?! Incredibil, cata rautate-n voi.

Nu-mi vine sa cred, daca nu va place, nu va puneti pe masinile voastre si gata, nu sariti in gatul omului.

 

Nici mie nu-mi place si nu mi-as pune, dar daca cineva vrea sa-si puna e strict treaba lui, nu-i sar in gat si nu-l judec pt. un semn in spate.

 

Inapoi la subiect:

Apropo, nu ai dat cam mult ? Mie unul mi se pare cam scumpa.

Edited by scubli
Link to comment
Share on other sites

Toate rautatile astea gratuite pentru o emblema care deja era montata de vechiul proprietar ,sincer,ma lasa rece,dar se pare ca acest lucru ne caracterizeaza pe multi dintre noi!

 

Pt daryusl,masina a costat 14000

pai ce rautati?ai pus-o pe topci fiecare isi poate da cu parerea.ce conteaza cine a pus emblema?daca nu o avea lipeai tu ca prea mult iti place.

 

cand ai dai 14.000 pe ea?inmatriculata?

taxa platita?

 

sa o conduci cu placere!

 

@scubi cand pui masina pe un forum exista si pareri bune si rele...asa ca nu mai sari si tu de ... in sus.

cam ce pret ai vrea tu sa aibe un E90?esti obisnuit cu cazaturile la 10.000euro si 500.000 de km si chele?

P.S.nici mie nu imi place emblema.in schimb mi-am pus:

http://i758.photobucket.com/albums/xx225/all3ex_wly/25032012283.jpg

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Vai ce imi place cand nimeresc la semafor langa asa un ///M 320d

Privirea aia si capul lasat, cand vad langa ei un ///M de-adevaratelea... Priceless

Priceless ,non priceless,stai linistit ca nu te invidiez chiar deloc,pur si simplu am cumparat o berlina pentru necesitatea de a avea mai mult spatiu !

Link to comment
Share on other sites

pai ce rautati?ai pus-o pe topci fiecare isi poate da cu parerea.ce conteaza cine a pus emblema?daca nu o avea lipeai tu ca prea mult iti place.

 

cand ai dai 14.000 pe ea?inmatriculata?

taxa platita?

 

sa o conduci cu placere!

 

@scubi cand pui masina pe un forum exista si pareri bune si rele...asa ca nu mai sari si tu de ... in sus.

cam ce pret ai vrea tu sa aibe un E90?esti obisnuit cu cazaturile la 10.000euro si 500.000 de km si chele?

P.S.nici mie nu imi place emblema.in schimb mi-am pus:

http://i758.photobucket.com/albums/xx225/all3ex_wly/25032012283.jpg

 

Locuiesc in Italia si am cumparat masina acum 4 zile cu 14000 de euro dupa ce am vandut e 46-le coupe cu 11000.Pretul daca este mare sau mic nu stiu,dar masina mi-a placut,cunosc vechiul proprietar,stiu cum a avut grija de ea ( chiar pot sa spun ca exagera chiar,dat fiind faptul ca pe fiica sa de 7 ani o punea sa-si scoata incaltamintea inainte de a se urca in masina)si chiar daca am gasit si mai ieftine , am decis totusi sa o cumpar pe aceasta,cu tot cu emblema de ///M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.