Jump to content

Trancanit la denivelari


Recommended Posts

mai curios eram defapt daca poate fi caseta de vina...multumesc pt raspunsuri

Pai poti sa verifici si singur cauza ,acum sti cam de la ce ar putea fi ,asa ca ridici masina si verifici :rolleyes: daca nu vrei sa te murdaresti pe maini sau nu sti apelezi la un service

Link to comment
Share on other sites

Pai poti sa verifici si singur cauza ,acum sti cam de la ce ar putea fi ,asa ca ridici masina si verifici :rolleyes: daca nu vrei sa te murdaresti pe maini sau nu sti apelezi la un service

nu ma pricep deloc la mecanica... din pacate eram curios la ce sa ma astept atata tot

Link to comment
Share on other sites

la bieletele antiruliu m am uitat eu am tras de ele nu au joc... flansele de la amortizoare cum se pot verifica?"ma apas" pe masina..?

Mergi la un service pt o constatare nu e scump

(40-60lei) ,tu oricum ai spus ,,nu ma pricep deloc la mecanica,, si chiar daca iti spun modalitatea de verificare tot nu poti fi sigur daca ele sunt vinovate ,in schimb la un service ,,presupusul,,e mai exact :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

wow , galateni sunt invinsi ..

 

iti recomand sa mergi la un service pt constatare, poate fi orice piesa de articulatie de pe fata

ajung frate si la service ca doar nu o repar eu ... doar eram curios ce si cum ce tot atata tam tam

Link to comment
Share on other sites

bratul care e acoperit de cauciuc negru face parte din caseta de directie?intreb ca e putin umeda zona aia ...si am inteles ca at. cand au probleme casetele pierd lichid ..

Si in vas cum stai cu lichidul ,dar de fapt nu mai continui .....cum am spus daca vrei sa urmezi sfatul de a merge intr-un service ok daca nu elimina din probleme cu presupusul

Link to comment
Share on other sites

Vinde masina si ia-ti un Logan...

sfat bun

 

Cortez, nu te condamna nimeni ca nu stii mecanica ;)

 

Cu modul ala de exprimare din primul post ai o problema, grava.

 

Zi drept, stai in 39? 40?

Nu mai poate omul sa glumeasca? centru.

 

Si in vas cum stai cu lichidul ,dar de fapt nu mai continui .....cum am spus daca vrei sa urmezi sfatul de a merge intr-un service ok daca nu elimina din probleme cu presupusul

de neclintit uleiul din vas! am avut schimbata pompa servodirectie acum 4 luni

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.