Jump to content

BMW 318d E90 2008


Andrei_VUV

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu. Sunt cam nehotarat. Mai am un e60 in curte si as vrea ceva mai de oras. Anul viitor cand oi da e60 o sa iau f10. Acum nu prea se merita.

S-ar merita si acum F10, depinde de cat de hotarat esti si de cat capital dispui. De ce punctezi pe motoare mici la F10?

Link to comment
Share on other sites

E prea mult sa tin un e60 si inca un f10. Sunt foarte multumit de e60 dar vreau sa-l tin mai mult pt drumuri lungi. Acum vreau ceva automat, poate as lua tot in e90 dar LCI. Sa vad ce gasesc in Germania ca la noi e nebunie cu samsarii astia. Au ajuns sa stearga si istoricul. Daca nu gasesc un e90 ok in Germania atunci voi cauta si golf 6 dsg.

Iar legat de f10 motor 3000cmc.....nu vreau sa platesc impozit de peste 2000 lei statului MAFIOT roman care nu-mi ofera mai nimic. As prefera sa inscriu masina la nemti si sa platesc acolo impozit daca s-ar putea dar nu cred.

Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

Iar legat de f10 motor 3000cmc.....nu vreau sa platesc impozit de peste 2000 lei statului MAFIOT roman care nu-mi ofera mai nimic. As prefera sa inscriu masina la nemti si sa platesc acolo impozit daca s-ar putea dar nu cred.

 

Priveste lucrurile asa : pierzi pe de o parte(bani la statul roman) dar castigi pe alta.Rafinament de 6 cilindri si putere in plus.Parerea mea este ca pt. o masina care second-hand valoreaza peste 20.000 euro,un impozit de peste 2000 lei pe an nu inseamna mare lucru.Alegerea iti apartine totusi tie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.