Jump to content

BMW Navigation Europe Premium 2013


Recommended Posts

Mi-am facut Updatul la Bmw CIC HDD cu 500 ron......In Bucuresti in prezenta mea!!!!Totul a fost perfect!!..hartile sunt 2013 foarte detaliate +cladiri 3D!!Cine doreste telelefonul celui care m-a rezolvat il pot trimite pe PM!! Edited by best
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca zici de cei din afara cu plata paypal..mai bine lasa...am inteles ca au inceput sa dea tepe si diferenta e destul de mica!!!Nu am stat sa ma mai complic..sa stau sa trag dvd-uri...plus ca trebuie niste cunostinte de scriere...apoi sa ma risc...cu plata si apoi asteptarea codului...!!Asa totul s-a facut frumos in service profesionist...in prezenta mea..!!!SI UN MARE PLUS..HARTILE SUNT 2013;)Sunt foarte multumit..si baiatul super amabail...mi-a pus si testerul sa imi spuna ce alte probleme asa mai avea la masina!!Recomand Edited by best
Link to comment
Share on other sites

Pai de 2013 vorbesc. Daca nu stiai, paypal are protectia cumparatorului, daca nu iti da codul poti sa-l reclami si sa iei banii inapoi asta unu la mana. 2 la mana diferenta de care zici tu e cam 100e :) Deci nu stiu daca e mica. Si puteai sa pui si hartile pe stick, doar copy-paste si nu trebuia sa te mai chinui sa scrii dvd-uri. In fine, e alegerea ta. Edited by InSidE
Link to comment
Share on other sites

Pai cum diferenta 100 euro..daca aia cer cam 50 euro pe cod..si eu am dat 100 euro pe instalare??Diferenta ar fi cam 50 euro...destul de mica la sistemul asta;) si evitarea unor nervi ,cum vad ca a patit un coleg de mai sus...cand nu mai raspund la mesaje..tel..etc.!!
Link to comment
Share on other sites

Oricum, e foarte nasol sa astepti un rahat de cod 2 zile, si sa tot dai telefoane sa zica ca ti-a trimis mail cu codu' sa cauti la spam si dealea, apoi la telefon: sa mai ai rabdare juma de ora , apoi 4 ore si pana la urma sa zica ca era inchis marti si miercuri sau ceva de genul, pana la urma am facut sesizare la paypal si cred ca l-a influentat asta, apoi am primit codul la 2 dimineata, nush ce sa cred...
Link to comment
Share on other sites

intradevar maerge si de pe stick-uri dar iti trebuie 3 stick-uri USB de 16 gb fiecare.

e cam aiurea sa deschizi un claim pe paypal pentru ca ai cumparat un soft piratat si vanzatorul ti-a dat tzeapa.

 

Nu iti tre 3 stick-uri. Unu e de ajuns, cand termina, stergi si pui continuarea.

Conteaza ce ai cumparat ? Daca e s-o iei asa poate sa-i inchida contu pentru ca vinde soft piratat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Hello sunt nou pe aici asa ca putina ingaduinta va cer :). Am si eu un 320D 177cp 2009. Navi mare professional cu hartile din 2008 cred. As vrea sa-i fac si eu update la 2012 sau 2013 cum ma sfatuiti voi ca e mai bine. Nu am decat unitate de cd NU o am pe cea de DVD sub. am port usb in torpedo. va rog cateva sfaturi si preturi pe PM daca doriti. Multumesc anticipat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.