Jump to content

vand bmw 318 ci


INTERCEPTOR

Recommended Posts

BMW 318, CoupeFabricatie:2000Rulaj:229500 CombustibilBenzinaMotor:1895 cm³ (Putere 118 CP / 87 kW)Transmisie:manuala:euro3 Culoare:verde-metalizat Numar de usi:2/3

 

ABS, controlul tractiunii, alarma, airbag-uri

 

geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, scaune incalzite, comenzi volan, senzori parcare, parbriz incalzit

 

fara accident

 

al 2 lea proprietar pe ro. jante aliaj 18 originale bmw,cauciucuri noi( 1000 km),plafon negru,faruri xenon originale,stopuri cu led,climatronic, km reali,bine intretinuta

 

cristi. 0765235244

5200 euro .putin discutabil

 

poze.mai multe pe mess..

post-119-0-05378000-1346702078_thumb.jpg

post-119-0-16541400-1346702175_thumb.jpg

post-119-0-48824400-1346702208_thumb.jpg

post-119-0-25817800-1346702272_thumb.jpg

post-119-0-76354000-1346702295_thumb.jpg

post-119-0-09702400-1346702324_thumb.jpg

Edited by INTERCEPTOR
Link to comment
Share on other sites

aici comentati degeaba, daca a fost masina lui Interceptor, pai eu cred ca nu gasiti un proprietar mai pasionat de BMW si mai atent cu masina proprie... bine, nu toti sunt useri vechi pe forumul asta ca sa stie la ce ma refer.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

aici comentati degeaba, daca a fost masina lui Interceptor, pai eu cred ca nu gasiti un proprietar mai pasionat de BMW si mai atent cu masina proprie... bine, nu toti sunt useri vechi pe forumul asta ca sa stie la ce ma refer.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Masina e a unui prieten al lui Interceptor,Cristi,bine cand Interceptor avea/repara BMW multi dintre noi dadeau de carnet cred :).

acum:parbriz incalzit nu are,iar farurile cred ca ar trebui sunat si intrebat,cel mai probabil nu a mai facut retrofitul complet.

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

on topic. farurile au fost cumparate sh insa sunt originale. nu depo sau tyc. avea faruri normale si erau cam triste.astea sunt originale si arata mult mai bine. pt un set de faruri nu era cazul sa cumparam si bara cu stropitori. a fost facut un mic upgrade.in rest............masina nu este perfecta dar nici ultimul cazan...iar chestia aia cu parbriz incalzit.......nici eu nu stiu ce e.am pus anuntul pe autovit......si aia iti baga acolo tot felul de tampenii. vina mea ca nu am editat cand am postat aici......eram agitat si stresat............daca este pus anuntul de mine....este pt ca stiu masina din prima zi in care a fost achizitionata si o recomand. altfel nu ma bagam
Link to comment
Share on other sites

unii vinde cazane :PP........altii baga cate 500 1000 euro pe an in masina.........daca nu ai grija de ea.decade......iar e 46 este o masina ieftina la intretinere....insa daca nu se opreste motorul sau nu cad amortizoarele.....nimeni nu face nimic:PP Edited by INTERCEPTOR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.