Jump to content

BMW la rascruce de drumuri, atacat de toti


sandumrs

Recommended Posts

Nu se vaita nimeni pe aici, dar discutia a degenerat spre ce nu trebuia.

 

Observ cu parere de rau ca se face o diferentiere intre cei cu bani si ceilalti, cei care conduc masini de ultime generatii se considera superiori la restu'.Nasoala senzatie.

17863[/snapback]

 

 

Nu stiu de unde ai tras concluzia asta dar cred ca nu ai dreptate.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De unde am tras concluzia?!!

 

CITEZ PE CINEVA DE PE AICI

 

 

"Depinde unde te situezi. Credeam ca sunt pe un site al posesorilor de BMW. Nu mi-am inchipuit nici o clipa si nici acum nu-mi vine sa cred ca de fapt e un site al celor ce si-ar dori un BMW si n-au mers niciodata cu unul?!?!?! "

 

 

"Eu cred ca cei de aici au mers cu masinile despre care vorbesc. Altfel doar se baga in seama. Eu nu vorbesc si n-am vorbit niciodata decat de masinile cu care am mers . De ex. LandCruiser 90. Am facut cu ea un drum la bucuresti. Cineva spunea ca exista placere in mersul cu ea. Poate. Si unui negru salbatic din centrul africii i se pare lux la el in sat si are placere in barca lui cu 2 vasle fara aer conditionat.

Era vorba de cei ca (de ex.) sandumrs care nu a mers cu x3 dar sustine ca este out in off-road... "

 

 

Deci eu daca nu am condus un BMW 330i , nu am dreptu' sa vb despre el, dupa parerea "unor fani BMW". :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sper ca cineva sa faca ordine pe aici, nu am jignit pe nimeni si daca nu am condus o masina sau alta, nu inseamna ca nu stiu cu ce se mananca, vorba aia traiasca net-ul.

 

Prea multi ne pricepem si la masini si la ..................

 

FAN ESTI SI DACA AI SI DACA NU AI UN BMW.PAREREA MEA< SUNT UNII CARE NU SUNT DE ACEASI PARERE PE AICI II COMPATIMESC< SUNT NISTE PAPAGALI.

Link to comment
Share on other sites

Sper ca cineva sa faca ordine pe aici, nu am jignit pe nimeni si daca nu am condus o masina sau alta, nu inseamna ca nu stiu cu ce se mananca, vorba aia traiasca net-ul.

 

Prea multi ne pricepem si la masini si la ..................

 

.

17913[/snapback]

 

Nu stiu de ce te simti jignit.MMC a facut afirmatia ca nu si-ar da cu parerea despre o masina cu care nu a mers.Asta este parerea lui .Proasta sau buna o respectam.Tu nu ai mers cu unele masini dar te pricepi la ele .Poate ai citit multe articole de specialitate,ai discutat cu proprietari care detin astfel de masini etc.

Nu a spus nimeni sa nu iti dai cu parerea.

 

Credeam ca sunt pe un site al posesorilor de BMW. Nu mi-am inchipuit nici o clipa si nici acum nu-mi vine sa cred ca de fapt e un site al celor ce si-ar dori un BMW si n-au mers niciodata cu unul?!?!?! "

 

 

"Eu cred ca cei de aici au mers cu masinile despre care vorbesc. Altfel doar se baga in seama

 

 

Nu esti pe un site al posesorilor BMW.Aici participa orice pasionat de BMW .Nu are importanta daca detine sau nu un BMW.Cu atat mai putin daca BMW-ul este din 1980 sau din 2005.Iar cei care isi spun parerea nu "se baga in seama".Daca ai argumente ca cineva a spus ceva neadevarat te ascultam.

 

 

FAN ESTI SI DACA AI SI DACA NU AI UN BMW.PAREREA MEA< SUNT UNII CARE NU SUNT DE ACEASI PARERE PE AICI II COMPATIMESC< SUNT NISTE PAPAGALI.

 

Cei care au o parere diferita de a ta nu sunt papagali "nu am jignit pe nimeni ".Pur si simplu au alta parere .

 

Observ cu parere de rau ca se face o diferentiere intre cei cu bani si ceilalti, cei care conduc masini de ultime generatii se considera superiori la restu'.Nasoala senzatie.

 

Nu se face nici o diferentiere intre cei care conduc masini mai scumpe si cei care nu detin BMW sau detin BMW-uri mai vechi. Daca cei care conduc masini mai scumpe se considera superiori asta este problema lor.

 

Ce vrei man, omu' are X3, ce poti sa-i zici???!!

 

Poti sa ii spui ce doresti daca esti la subiect si discutia se mentine in limitele bunului simt.

 

 

Eu zic sa ne oprim aici cu comentariile masina scumpa-masina ieftina,oameni cu bani multi-oameni cu bani mai putini.

Link to comment
Share on other sites

Da,sa trecem la subiect fan e una si sa te stii la masini e alta.Cand discut despre cum iti place e chestie de gustul fiecaruia,dar cand discut de technica sau cum merge o masina e bine sa conduci catva km si sa ai notiuni technice.Deci e o deosebire si cred ca aici trebuie facuta diferenta.Nici mie nu imi plac anumite modele dar cand le conduc sau vad ce technica au si mai pot sa fac si o comparatie ca am de unde si cu ce e altceva.BMW este la ora actuala pe primele locuri in lume la technica si evolutie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.