Jump to content

si masina mea


Phryne

Recommended Posts

Ei da, eu am circulat cu masina fara airbag-uri ani de zile. E acelasi lucru. Doamne fereste de orice accident, depinde dinamica lui.

 

Ce e cu restrictionarile astea in ultimul timp, si eu am ceva de genul:

You cannot change your display name until you have 148117 more approved posts.

Link to comment
Share on other sites

..si , ti se intampla des?

nu des , dar nici rar tare ... destul incat sa invatz sa decelerez si sa ma mut in dreapta carosabilului in cel mai scurt timp :))) bine, mi se moaie si mie picioarele dupa un eveniment deasta sa nu ma credeti nush ce curajoasa, dar reusesc sa depasesc momentul

 

Sa-ti pui niste usturoi la motor, am mai vazut la un E46, cica te scapa de rele :frantics:

prefer sa il mananc eu , pe paine prajita sau peste ... fi serios , nu facem risipa pe criza :)))

Link to comment
Share on other sites

destul incat sa invatz sa decelerez si sa ma mut in dreapta carosabilului in cel mai scurt timp :))) bine, mi se moaie si mie picioarele dupa un eveniment deasta sa nu ma credeti nush ce curajoasa, dar reusesc sa depasesc momentul

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6ptc2stBk1qewacoo1_500.jpg

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

ha ha si inca nu m-ai vazut conducand :)))

 

Eu tot astept ziua aia cand o sa vad si eu o femeie la volan care conduce ok, fara sa se sperie, si fara sa stea cu scaunu dat in fata la maxim sa vada capota :laugh: Sper sa o apuc.

Edited by InSidE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eu tot astept ziua aia cand o sa vad si eu o femeie la volan care conduce ok, fara sa se sperie, si fara sa stea cu scaunu dat in fata la maxim sa vada capota :laugh: Sper sa o apuc.

me me me , adica eu stau cu scaunul dat maxim de jos si in spate si nici nu simt nevoia sa imi vad capota la masina :D si o cunosc cat e de lata / lunga... si ma speriu , dar imi fac treaba si dupaia cand am timp trag o gura mare de aer si ma las sa ma sperii , asa ca s-ar putea sa ma fii gasit. si , sincer, nu ai fi primul nici singurul barbat impresionat de cum conduc

Link to comment
Share on other sites

nu-s , dar conduc de cand aveam vreo 14 ani , eram singura treaza cand ne intorceam la bunica de la discoteci din alte sate :))) ce vremuri ... asa ca pentru mine condusul e ceva asa .. natural , uneori nici nu mai stau sa ma gandesc cum ...doar conduc.
Link to comment
Share on other sites

deci e prea frumos sa fie adevarat...pzda la volan frate...intr-un BMW.

frine baga o poza cu tine si bemveul....sigur ai una in calculator.

 

edit:am vazut ca exista HI5 si farcebook..

 

ce sa zic....asta ca sa fiu ontopic:PETARDA.

putin mai ingrijita cel putin ar trebui =))

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

e departe Craiova, ofer eu unul in 4 spite complet cu montaj inclus la TM :rolleyes:

nu stiu exact la care cu 4 spitze te referi si aveti grija cu glumele astea amandoi ca s-ar putea sa vin dupa el , doar asa sa va iau in serios :)))

 

deci e prea frumos sa fie adevarat...pzda la volan frate...intr-un BMW.

frine baga o poza cu tine si bemveul....sigur ai una in calculator.

 

edit:am vazut ca exista HI5 si farcebook..

 

ce sa zic....asta ca sa fiu ontopic:PETARDA.

putin mai ingrijita cel putin ar trebui =))

uite, de acum 3 ani , eram mai pogana pe atunci dar e chiar singura pe care o am .... promit sa stau la poza daca se gaseste cine sa-mi faca :))

 

asa

post-51598-0-38796900-1350336741_thumb.jpg

Edited by Phryne
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.