Jump to content

Masina furata..


Haitasu

Recommended Posts

nu inteleg de ce postezi aici ? vrei sa te ajute cineva s-o gasesti ? fara sa ne dai niste date de bun simt ? numar de inmatriculare ? culoare ? eu cred ca face misto.

la mine au venit in ultimele doua saptamani cu doua de-alea sa mi le vanda pt dezmembrat...

nici macar nu spune de unde e

vreo clona care se plictiseste,bine a zis poiuyt

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce postezi aici ? vrei sa te ajute cineva s-o gasesti ? fara sa ne dai niste date de bun simt ? numar de inmatriculare ? culoare ? eu cred ca face misto.

la mine au venit in ultimele doua saptamani cu doua de-alea sa mi le vanda pt dezmembrat...

nici macar nu spune de unde e

vreo clona care se plictiseste,bine a zis poiuyt

 

Vere',cum kkt sa iti dau eu mai multe date despre mine sau masina,am dat datele astea la Politie,esti cumva Plitia?si eu nu stiu!?Eu asteptam altceva,nciidecum sa imi gasiti voi masina. Nici macar nu ma iei in serios si tu vrei date,ha?Cum sa dau date la "oameni" ca tine,ca daca,cumva,auzi ceva de masina sa il atentionezi pe ala care a luat-o sa o tina si mai ascuns,a?Dute la gara..postul asta nu asteapta parerea ta sau a celor ca tine.

Link to comment
Share on other sites

O poza ceva poti sa pui , cine stie poate o vede cineva pe undeva si te anunta , nu cred ca e o idee rea.

 

el are incredere in politie, ce sa-i faci?....acum vreo 10 ani parca era o dacie pe un drum in spate la autogara militari...dupa vreo 5 zile m-am uitat mai atent la masina si am vazut ca nu mai avea bancheta din spate roata de rezerva si baterie....am mers la sectia ai de politie de la p-ta veteranilor si le-am zis burtosilor de acolo ca e o masina abandonata si poate cineva plange dupa ea...m-au luat la misto gen: d'le te crezi detectiv alea alea... i-am bagat undeva si mi-am vazut de drum....dupa 3 zile masina era dezmembrata deja....

 

 

asa ca tine-te cocos si bazeaza-te numai pe politia romana....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

daca ai reclamat furtul la Politie si masina inca circula cu aceleasi numere de inmatriculare si aceleasi semnalmente, sunt sanse mari sa fie gasita, intrucat cazul este prelucrat la nivel national la toate sectiile de politie si e imposibil ca un lucrator politie sa nu o vada, n-or fi toti foarte atenti dar cineva o va vedea. Insa, ma indoiesc ca a fost furata sa fie vanduta, data fiind vechimea probabil va ajunge dezmembrata sau a trecut deja granita catre Moldova sau Bulgaria. Bafta!

sigur cazul e prelucrat la nivel national in toate sectiile si o sa o vada un ochelarist de circa sigur.

 

trebuie sa insiste cu PM-ul ca sa rezolve ceva.

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

Man imi pare rau pt tine dar nici nu vrei sa fii ajutat... pune niste poze cu masina si da un nr de inmatriculare ca nu-ti vrea nimeni raul... cu reactii din astea nu o sa rezolvi nimic! Nu stiu cine te-a pacalit ca ai putea sa o gaseti prin gps sau mai stiu eu cum dar trebuie sa ai si un sistem gps pt asta.. :thumbsup:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vere',cum kkt sa iti dau eu mai multe date despre mine sau masina,am dat datele astea la Politie,esti cumva Plitia?si eu nu stiu!?Eu asteptam altceva,nciidecum sa imi gasiti voi masina. Nici macar nu ma iei in serios si tu vrei date,ha?Cum sa dau date la "oameni" ca tine,ca daca,cumva,auzi ceva de masina sa il atentionezi pe ala care a luat-o sa o tina si mai ascuns,a?Dute la gara..postul asta nu asteapta parerea ta sau a celor ca tine.

 

bun....deci Calin dorea sa te ajute si tu ii scri aceste tampenii ...

excelent comportament...

 

intrebarea ta din topic era daca se poate localiza prin GPS.... raspunsul a fost ca NU.

MAI AI SI ALTE INTREBARI ? sau se poate inchide ? ... ca vad ca nu te mai intereseaza altceva....

Link to comment
Share on other sites

Man imi pare rau pt tine dar nici nu vrei sa fii ajutat... pune niste poze cu masina si da un nr de inmatriculare ca nu-ti vrea nimeni raul... cu reactii din astea nu o sa rezolvi nimic! Nu stiu cine te-a pacalit ca ai putea sa o gaseti prin gps sau mai stiu eu cum dar trebuie sa ai si un sistem gps pt asta.. :thumbsup:

 

Esti culmea, cum sa-ti screie numarul de inmatriculare? poate il vezi prin oras si il atentionezi sa se ascunda mai bine, ca il cauta astia de pe BMW CLUB :keeporder:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Motorizarea e destul de comuna, eu cred ca am zis tot cu chestia asta. Unde exista cerere pentru piese si oferta e slaba, oamenii se vor chinui sa creeze oferta. Sper sa aibe final fericit totusi povestea a fost doar punctul meu de vedere.
Link to comment
Share on other sites

fix la motorizare se gandeau aia inainte sa o fure.. <_ probabil au si filat masina vreo saptamani inainte hahahaha src="%7B___base_url___%7D/uploads/laugh1.gif" alt=":laugh:">

 

on: imi pare rau ca spun asta dar oamenii ca tine isi merita soarta ;) baietii iti sar in ajutor si tu esti cocos. aia e.

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.