Jump to content

Bmw 330 Ci din 2002


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) misto....parintii ii cumpara masina si el da masina pe mana prietenilor :blink:

184055[/snapback]

hmm...n`o dau la toti stai linistit...tu nu ai dat niciodata masina unui prieten?o dau si io la 1-2 in care am incredere si stiu ca au carnet doar nu o sa stau 1 luna sa ma uit la ea in curte mai ies si io din cand in cand sa ma plimb pe aeroport

Link to comment
Share on other sites

hmm...n`o dau la toti stai linistit...tu nu ai dat niciodata masina unui prieten?o dau si io la 1-2 in care am incredere si stiu ca au carnet doar nu o sa stau 1 luna sa ma uit la ea in curte mai ies si io din cand in cand sa ma plimb pe aeroport

184077[/snapback]

asta e ca si cand as da logodnica la prieteni inainte sa ma insor. :blink: poate sunt eu mai egoist de felul meu :)

 

 

 

hai ca glumeam! :)

 

 

 

 

dar tot nu le-as da masina :)

Link to comment
Share on other sites

hmm...n`o dau la toti stai linistit...tu nu ai dat niciodata masina unui prieten?o dau si io la 1-2 in care am incredere si stiu ca au carnet doar nu o sa stau 1 luna sa ma uit la ea in curte mai ies si io din cand in cand sa ma plimb pe aeroport

184077[/snapback]

da,am mai dat-o cand am fost la vre-un chef si m-am ametit...dar foate rar.Si eu am o vorba care mi-au spus-o parintii mei....Masina si nevasta nu se da nici o data

Poate ca ti-au spus si tie...dar nu ti cont.Oricum,e masina ta si la urma urmei faci ce vrei

Edited by Alex86
Link to comment
Share on other sites

frumos, mai ales ca zona este si asfaltata :)  :)

179707[/snapback]

Nu e asfaltata, e betonata si e facuta nasol rau, iti rupi suspensia la masina.

Aia e calea de legatura pe care ajung avioanele de la fabrica pe pista reala, aia e ca in palma, super misto, dar nu e voie acolo! :blink:

PS Smiley, am auzit de la vialy ca vii sambata in fata la universitate sa ne arati masina... Sper ca ma lasi sa o vad si eu in interior, nu de alta, dar nu am stat pana acum intr-un e46!

Link to comment
Share on other sites

Nu e asfaltata, e betonata si e facuta nasol rau, iti rupi suspensia la masina.

Aia e calea de legatura pe care ajung avioanele de la fabrica pe pista reala, aia e ca in palma, super misto, dar nu e voie acolo! :blink:

PS Smiley, am auzit de la vialy ca vii sambata in fata la universitate sa ne arati masina... Sper ca ma lasi sa o vad si eu in interior, nu de alta, dar nu am stat pana acum intr-un e46!

184246[/snapback]

ai auzit bine,dap normal ca o sa te las...ne intalnim vineri la intrunire:)

Link to comment
Share on other sites

si inca ceva.sunt sigur , cu asa o masina ai o gramada de prieteni in ultimul timp.Prietenii astia sunt prieteni doar cu masina , poate nu crezi dar uita-te mai bine in jur. Daca ii iei cu tine doar pe post de soferi e bine.Dar daca iti forjeaza masina si le-o imprumuti si cand nu esti in dreapta , sa stii ca o faci pe banii tai. revizii , reparatii toate costa .si nu din buzunarul "prietenilor". Lasa ca se rezolva cand iti iei carnetul
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.