Jump to content

xenon pe proiectoare ?


Recommended Posts

ooook, eu is un naiv, greseala mea. deci xenonul in proiectoare inseamna ca ai modificat masina, ai facut-o mai buna.

si, odata ce-a ajuns asa, de lux inca sa vajaie, e pacat sa nu mergeti cu ele aprinse.

 

coupe24: buna aia cu vena, la naiba. s-a primit si s-a inteles. :)

Link to comment
Share on other sites

e treaba ta daca esti sarac TNY, nu e nimic de rusine in asta. altceva conteaza, si anume bunul simt.

or ala impune sa-i respecti si pe ceilalti. e foarte simplu, de fapt.

 

 

asa ca fapt divers ... proiectoarele se pot regla sa bata in jos iar farurile la fel ... undei lipsa de respect ? voi comentati de tot ce nu va place voua ..... dar taranii aia care au bmwuri si conduc ca niste cretini nui vedeti ? aia sunt cool au masinile stoc deci cu bun gust.....

Link to comment
Share on other sites

doamne ce forum aveti.......sunteti toti niste clasici................omu a intrebat de ce i se opreste motorul si voi o ardeti ca va orbesc proiectoarele..................

dar tot omu'e inainte de toate face minuni la tenul sclipicios asa, cam la 6000k. Haptocar! :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

sa stiti ca si eu am xenon peste tot si nu prea ma intereseaza de ceilalti sincer, acum veiti mai baga o injuratura careva ?

 

Esti facut la betie si posibil prin incest, nu am alte comentarii.

 

Ah, ba da, esti si analfabet, insa cu siguranta te vei considera mai jignit de ce am scris mai sus, desi ar trebui sa fie invers.

Link to comment
Share on other sites

mie mi-a placut treaba cu si ce daca, ia lasati proiectoarele, ca altii conduc ca nebunii.

 

asta e al doilea, al treilea sau al patrulea topic de genul asta, in care s-a lasa cu scandal. daca la primele n-am zis nici pas, de data asta, chiorat si eu ca multi altii, mi-am iesit din pepeni.

 

Calin, GTFO :p

ti-am dat un plus

Link to comment
Share on other sites

Esti facut la betie si posibil prin incest, nu am alte comentarii.

 

Ah, ba da, esti si analfabet, insa cu siguranta te vei considera mai jignit de ce am scris mai sus, desi ar trebui sa fie invers.

 

 

de ce te simti jignit ? eu nu ma panik ca ma injura unu ca tine care nu ma cunoate , poate ca in trafic ma mai injura si altii. si bine ca sunt analfabet si te chinui tu sa citesti ce scriu eu

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca la e39 exista retrofit proiectoare cu xenon, nu?

Si apropo de astia cu xenoane in ceata si faruri fara lupe. Eu cand ii vad le dau faza lunga instant, FARA DISCUTIE. Si credeti-ma ca am niste lumini de ii bronzez nu alta.

Mi-am modificat special proiectoarele din far doar pt. specimene de genul.

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca la e39 exista retrofit proiectoare cu xenon, nu?

Si apropo de astia cu xenoane in ceata si faruri fara lupe. Eu cand ii vad le dau faza lunga instant, FARA DISCUTIE. Si credeti-ma ca am niste lumini de ii bronzez nu alta.

Mi-am modificat special proiectoarele din far doar pt. specimene de genul.

 

 

tu esti tare rau , poate un pic mai tare decat aia care au xenon sa vada drumu' :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.