Jump to content

Discutii despre BMW 320i Tuning Crem Perlat


jaffar

Recommended Posts

WA! Da voi sunteti nebuni? Aici e sectiunea de Mica Publicitate nu de Comentarii!

Si nu m-am laudat pe nicaeri ca masina e inmatriculata...si da a fost facuta de "dragul artei" !

  SUNTETI TOTI OFFTOPIC! NU ESTE NICI UN MODERATOR PE AICI>>???

19013[/snapback]

 

wa!!!!!!! mai bine citeste titlul topicului......wa!!!!!!! :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

@defect, ne distram si noi din lipsa de alte alea la servici. Postam si noi prostii pe forum. Nu de oftica.

 

Revenid la arta, aduc astia niste vaci de plastic in bucale, ce zici, vopsim una crem perlat? :blink:

Edited by strem
Link to comment
Share on other sites

SUNTETI TOTI OFFTOPIC! NU ESTE NICI UN MODERATOR PE AICI>>???

19013[/snapback]

 

Eu am mutat discutiile in topicul asta,si am lasat pe cel de la Mica Publicitate cu specificarea ca acolo numai on topic sa se discute.

Aici pot sa se abereze cat vor ei,daca te deranjeaza discutiile despre masina ta,voi inchide topicul.

Link to comment
Share on other sites

@defect, ne distram si noi din lipsa de alte alea la servici. Postam si noi prostii pe forum. Nu de oftica.

 

Revenid la arta, aduc astia niste vaci de plastic in bucale, ce zici, vopsim una crem perlat? :blink:

19021[/snapback]

 

 

Sa faceti comentarii despre masina este una dar depasiti limita bunului simt.Daca nu va place masina este ok.Nu trebuie sa va bateti joc de proprietar.

 

defekt ti-am sters postul.te rog sa nu mai jignesti pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

bavaria..nu cred ca ai procedat corect..unui om care jigneste i se raspunde la fel..si asta nu denota decat ca si eu pot sa fiu ca el..insa el nu poate fi ca mine...

Asa ca daca ati studia mai mult si v-ati mai uita si voi pe net nu numai la femei goale si prostii ati vedea ca masina e facut exact dupa Reiger ! Asa ca gura mica...

Si chiar as vrea sa stergeti topicul asta ca sincer m-am saturat sa tot citesc comentariile unor astfel de oameni.

Bafta Mare! :blink:

Link to comment
Share on other sites

nu se sterge nici un topic. daca nu-ti place, nu citi :blink:

 

p.s. cine e "reiger" ?

p.p.s. tu esti primul care a jignit si ne-a explicat ca scriem "prostii".

p.p.p.s. la urmatoarea replica in acelasi stil, o sa ne scrii cu porumbei calatori, nu pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.