Jump to content

Accident 530xi e60


Kenbobo

Recommended Posts

cred ca o poza in cazurile astea are un impact mult mai mare decat ar putea avea un comentariu, e clar ca nu a ajuns asa facand o parcare cu spatele :)

 

Fusese pus un filmulet mai de mult cu un rus (parca) prins intre fiare dar inca viu. O filmare de vreo 10 minute cu matele lui pe afara, niste lichide cum ieseau din el iar el vaitandu-se. De mare efect...

 

Ideea e sa aflii ce a gresit, cum a evitat cat de cat un accident mai grav (nu pare a fi aici cazul) insa poze aruncate pe un topic sunt irelevante. Aceleasi poze se gasesc cu miile pe net. Doar sa te minunezi la ele e degeaba.

 

Dupa numar e de state...stupid americanz...

 

Mda. De parca un academician sau un olimpic la mate, nu face accidente :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Fusese pus un filmulet mai de mult cu un rus (parca) prins intre fiare dar inca viu. O filmare de vreo 10 minute cu matele lui pe afara, niste lichide cum ieseau din el iar el vaitandu-se. De mare efect...

 

 

 

sa nu cumva sa puneti asa ceva aici, doar ce am citit ce ai scris si m-a luat cu moliciune la genunchi. Doamne fereste.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

odata ce ai fost martor la un accident urat ti se cam ridica talpa de pe acceleratie, spun din proprie experienta, corp facut bucati, un picior sarit pe drum(nu am reusit sa il evit, l-am luat intre roti), corp fara cap, iar celalat picior doar os, masina ramasa pe parapeti dintre atutostrazi cu pavilionul despicat

odata ce vezi asa ceva te marcheaza si in momentul cand vrei sa apesi pedala te face sa te gandesti bine daca merita apasata sau nu

Link to comment
Share on other sites

odata ce ai fost martor la un accident urat ti se cam ridica talpa de pe acceleratie, spun din proprie experienta, corp facut bucati, un picior sarit pe drum(nu am reusit sa il evit, l-am luat intre roti), corp fara cap, iar celalat picior doar os, masina ramasa pe parapeti dintre atutostrazi cu pavilionul despicat

odata ce vezi asa ceva te marcheaza si in momentul cand vrei sa apesi pedala te face sa te gandesti bine daca merita apasata sau nu

Corect!

Link to comment
Share on other sites

muncesc intr-o tara care daca nu ma insel e pe primul loc la accidente in lume, si nici nu e de mirare, nu demult inca erau pe camile insa puterea aurului negru a adus si restul, adica motoare puternice, combustibilul cel mai ieftin cred din lume(in jur de 0.5 lei litru de benzina de 95), abia acuma au inceput sa ii mai tempereze , au camere mobile(montate pe masini) si se cam muta in continuu pe autostrazi, insa si asa care au bani ii cam doar pe undeva, aici nu iti pierzi permisul indiferent ce infractiune ai facu(sau cel putin nu am auzit pe nimeni sa ramana fara), conduc un 3.8l benzina, V6 si e un motor obisnuit pe aici, daca le spui ca ai 4 in linie nici nu prea ii intereseaza decat daca e vreo marca de masina care sa le starneasca interesul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.