Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

atunci asa mai merge! :frantics: :frantics: :frantics: :frantics: sun sa imi comand si eu! mie macar de imi da 2 cai, tot e bine, ii leg la caruta!

Acum lasand gluma la o parte,motivul pentru care le-am luat este ca nu imi prea place cromul ala in combinatie cu shadow line .Cel mai probabil o sa renunt si la tipsurile cromate si sa le inlocuiesc cu unele negre M Performance !

Link to comment
Share on other sites

Acum lasand gluma la o parte,motivul pentru care le-am luat este ca nu imi prea place cromul ala in combinatie cu shadow line .Cel mai probabil o sa renunt si la tipsurile cromate si sa le inlocuiesc cu unele negre M Performance !

Asta da! foarte tareacele tips-uri

Link to comment
Share on other sites

Superba masina!!! Si felicitari pt motorizarea aleasa!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Multumesc ! Daca aveam un buget mai generos,imi luam 335i xDrive,dar....e bine si asa :super:

Link to comment
Share on other sites

Poza e pe bune sau fake?

Zice timp plecare 11:45, ora actuala 20:22 și, cu toate astea, timpul pentru care a fost calculat consumul e de 28:45 ore.

Nu prea ies calculele.

Edited by Rares_CJ
Link to comment
Share on other sites

Poza e pe bune sau fake?

Zice timp plecare 11:45, ora actuala 20:22 și, cu toate astea, timpul pentru care a fost calculat consumul e de 28:45 ore.

Nu prea ies calculele.

Sper ca este o gluma ! Ora 11.45 este ora la care s-a resetat ultima oara computerul,asta s-a intamplat cred joia trecuta,cand am alimentat la intrarea in Bucuresti.De atunci nu am mai resetat,chiar daca am mai alimentat o data,ce socoteala nu iese ?

 

Poza e facuta azi,la 20.22 !

Link to comment
Share on other sites

Am montat grilele,arata extraordinar de bine masina asa ( cel putin pentru mine ) iar eleronul l-am pus de forma,inca nu l-am lipit,eram prea obosit sa stau sa il bibilesc,cel mai probabil maine.Sper sa va placa ultimile poze cu numere de BR(azilia) :laugh:
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.