Jump to content

Vand BMW 330XD - 2006


WiNd17

Recommended Posts

Aviz celor care au comentat mai sus la adresa mea, vreti sa le fac mamelor voastre cate o vizita? Mai ales lu malasorte care e pirat din Romanian Land.

Ups. Viteazule.

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bmw nu e o masina de lux , e pe toate strazile hai sa fim seriosi , daca era vreun lux nu-si permitea toata lumea .Deja e plin de F10 , E90 e expirat gata :laugh: . probabil in 2 ani ajunge la preturi derizorii ca E46
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viper05: 85 de kg mai exact, daca te prind te rup in doua pe genuchi labagiule, tot o arzi aiurea pana o sa tio ard eu tie.

Similea: si eu am facut rost de adresa lu mata, maine-seara o sa-i fac o vizita.

UNU!: vorba aia, unu e jupanu, razi tu razi dar cine rade la urma rade mai bine. Adios mucosule, am adaugato si pe mata in lista mamelor care o sa le fac vizite. Si bididiul tu esti lake flaushat, cand ai sa mori o sa vin sa ma pis pe mormantul tau drept dovada pt ce ai facut.

 

Ce ma mai distrez cu fraieri ca voi, mi-am facut rost de timp sa va frec pe fiecare in parte.

Oare cum sta bmwclub cu securitatea? Bine,destul de bine sau prost de tot ? Asta o sa vedem in zilele urmatoare... :)

Edited by WiNd17
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mai tinere. Tu esti un viteaz. Un viteaz mare si curajos.

Unde spuneai ca stai? Nu de alta, doar ca sa ne arati cat de viteaz esti.

 

La mata in casa o sa stau de acum incolo, o sa o frec cum vreau eu :) ca sa iti fac pe plac :)

Link to comment
Share on other sites

Esti rau. Daca nu iti ceri iertare, sa stii ca am un amic, lucreaza la McDonalds, si il trimit la tine sa te traga de urechi. El e chiar mai viteaz ca tine. Vine de peste mari si tari doar ca sa-ti taie nasul. Teme-te.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mari tortionari mai sunteti. Si-a sters saracu' copil profilul de fb.

 

Wind, reactiveaza-ti draga profilul. Ti s-a facut un background check si atata tot. Prea ne iei in serios.

Link to comment
Share on other sites

Mai avortonule... Încă nu au venit ai tai sa îți stingă lumina in camera? Edited by malasorte
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.