Jump to content

Cum se schimba bucsile?


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu este in tabara clientilor io sunt in cealalta ,asa ca asculta un sfat prietenesc si termina cu amenintarile

sunt in tabara celor care nu apeleaza la la servisuri care prostesc clientii cum faci tu daca bine inteleg din ce ai scris pana acu

 

am facut service pe motoare navale asa ca nu ma aburi pe mine cu maruntaie

 

si nu e amentiare e sfat -> la urmatoarea gresale te sanctionez

sanctioneaza si steerge si user-ul daca crezi ca cineva va ia la bani marunti trebuie

Link to comment
Share on other sites

tu este in tabara clientilor io sunt in cealalta ,asa ca asculta un sfat prietenesc si termina cu amenintarile

 

eu sunt in tabara care nu apeleaza la servisuri care prostesc

 

am facut service pe motoare navale asa ca nu subestima persoana cu care vb ti-am cerut respect :blink:

 

cu asta am pus punct conversatiei offtopic

Link to comment
Share on other sites

tu este in tabara clientilor io sunt in cealalta ,asa ca asculta un sfat prietenesc si termina cu amenintarile

 

eu sunt in tabara care nu apeleaza la servisuri care prostesc

 

am facut service pe motoare navale asa ca nu subestima persoana cu care vb ti-am cerut respect :blink:

 

cu asta am pus punct conversatiei offtopic

Sunt oameni care nu au notiunea asta si atunci cind invata e deja tarziu

Link to comment
Share on other sites

tu este in tabara clientilor io sunt in cealalta ,asa ca asculta un sfat prietenesc si termina cu amenintarile

 

eu sunt in tabara care nu apeleaza la servisuri care prostesc

 

am facut service pe motoare navale asa ca nu subestima persoana cu care vb ti-am cerut respect :blink:

 

cu asta am pus punct conversatiei offtopic

Sunt oameni care nu au notiunea asta si atunci cind invata e deja tarziu

Tot off topic daca sint dat afara de pe forum nu e nici o problema. Pina acum m-am descurcat singur si o pot face si in continuare. Problema mea este ca baietii de la Service Bavaria nu au ce cauta pe acest forum. E mai bine pentru toti membrii sau mai exact pentru clientul de rind pacalit de baietii destepti de la Bavaria

Link to comment
Share on other sites

Swimmer, sunt destui pe forum care iti pot spune ca sunt multumiti de lucrarile pe care le fac cei de la AB. Si sunt destul de exigenti. Deci, orice moneda are 2 fete. Daca nu iti place cum ai fost tratat/servit la AB poti face oricand o plangere lor, e dreptul tau.

 

Insa pe forum nu aruncam cu noroi si nu generalizam, ok? Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Swimmer, sunt destui pe forum care iti pot spune ca sunt multumiti de lucrarile pe care le fac cei de la AB. Si sunt destul de exigenti. Deci, orice moneda are 2 fete. Daca nu iti place cum ai fost tratat/servit la AB poti face oricand o plangere lor, e dreptul tau.

 

Insa pe forum nu aruncam cu noroi si nu generalizam, ok? Thanks!

Mda se pare ca sistemul functioneaza ...- in defavoarea noastra

Link to comment
Share on other sites

salut ... baietii ... am mai scris acum ceva timp despre masina mea ... si in fine am patito la pistonul 2 cuzinetul sa rostogolit pe celalalt cuzinet o bataie de nedescris ciocan pe nicovala nu poti sta langa el ce zgomot ... :blink: sunt disperat si sa vedeti din ce cauza pe canalul de ungere din arborele cotit o mizerie a infundat canalul de aici nu sa mai uns cuzinetul si uite belea ... ca intr-un final sa constat ca filtrul de ulei si uleiul nu mi-au fost schimbate la service ... sa-mi fie invatatura de minte si colegilor STATI LA SERVICE LANGA OM NU PLECATI DE ACOLO asea ve-ti vedea daca intradevar schimb piesa cu care aveti probleme acum i-am inaintat plangere in tribunal dar pana s-o termina am ramas in paguba ... luni il desfac sa vad exact ce sa distrus ... pana atunci va rog cine are un motor de vanzare 318i 1895cc 70 kw an 1999 pentru mai multe detalii astept un mesaj .

:)

Link to comment
Share on other sites

salut ... baietii ... am mai scris acum ceva timp despre masina mea ... si in fine am patito la pistonul 2 cuzinetul sa rostogolit pe celalalt cuzinet o bataie de nedescris ciocan pe nicovala nu poti sta langa el ce zgomot ... :blink: sunt disperat si sa vedeti din ce cauza pe canalul de ungere din arborele cotit o mizerie a infundat canalul de aici nu sa mai uns cuzinetul si uite belea ... ca intr-un final sa constat ca filtrul de ulei si uleiul nu mi-au fost schimbate la service ... sa-mi fie invatatura de minte si colegilor STATI LA SERVICE LANGA OM NU PLECATI DE ACOLO asea ve-ti vedea daca intradevar schimb piesa cu care aveti probleme acum i-am inaintat plangere in tribunal dar pana s-o termina am ramas in paguba ... luni il desfac sa vad exact ce sa distrus ... pana atunci va rog cine are un motor de vanzare 318i 1895cc 70 kw an 1999 pentru mai multe detalii astept un mesaj .

:)

Nu cred ca ai sa gasesti motor la second hand din anul 1999 sau daca gasesti nu cred sa fie in stare buna de functionare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.