Jump to content

Pe care o alegeti?


Romulus

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ce e aia o "masina de traficant"? :) Si de cea ar fi ea mai buna in comparatie cu o masina "de manelist" (nici asta nu stiu ce e) ?

 

 

Nu-mi place niciun model din generatia noua ... E90 , E91 ,E92 , E60 , E82 si restu' .... eu unu' l-as bate tare pe ala cu designu-ul de la BMW ... eu cred ca se inspira de la Lexus sau Honda .... mai ales noul seria 5 care zic astia ca il scot zici ca-i LEXUS curat ...

 

Mi-ash dona rinichii daca mi-ar da unul un E24 si un E31 ... pe loc

 

"de manelist" , nu ma face sa ma iau iar de "Lazarus" ... daca nu intelegi ce vreau sa zic ... lasa asa ...

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi place niciun model din generatia noua ... E90 , E91 ,E92 , E60 , E82 si restu' .... eu unu' l-as bate tare pe ala cu designu-ul de la BMW ... eu cred ca se inspira de la Lexus sau Honda .... mai ales noul seria 5 care zic astia ca il scot zici ca-i LEXUS curat ...

 

Nu pot sĂŁ cred cĂŁ nu-Ăži place E92.

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi place niciun model din generatia noua ... E90 , E91 ,E92 , E60 , E82 si restu' .... eu unu' l-as bate tare pe ala cu designu-ul de la BMW ... eu cred ca se inspira de la Lexus sau Honda .... mai ales noul seria 5 care zic astia ca il scot zici ca-i LEXUS curat ...

 

Nu pot sĂŁ cred cĂŁ nu-Ăži place E92.

 

Sorry , nu sunt fotbalist si nici gay ... :)

Link to comment
Share on other sites

Oarecum de acord cu Andrei, si in ton cu cineva care blama capacul de portbagaj de la seriile 6 si 7 (cam seamana cu o cada :) ). Coupeul de la seria 3 mie imi place tare mult, si, ca sa-l "pisc" putin pe Andrei :) :) , cand eram mai tanar si mai sarac, si gasisem o vechitura din asta care mi-o permiteam, m-am declarat brusc fan infocat al masinilor "autentice" care, nu-i asa, pot suporta si un drum la pescuit...

Ce-i drept, e mai bine sa fii tanar.

Link to comment
Share on other sites

Ce e aia o "masina de traficant"? :) Si de cea ar fi ea mai buna in comparatie cu o masina "de manelist" (nici asta nu stiu ce e) ?

 

 

Nu-mi place niciun model din generatia noua ... E90 , E91 ,E92 , E60 , E82 si restu' .... eu unu' l-as bate tare pe ala cu designu-ul de la BMW ... eu cred ca se inspira de la Lexus sau Honda .... mai ales noul seria 5 care zic astia ca il scot zici ca-i LEXUS curat ...

 

Mi-ash dona rinichii daca mi-ar da unul un E24 si un E31 ... pe loc

 

"de manelist" , nu ma face sa ma iau iar de "Lazarus" ... daca nu intelegi ce vreau sa zic ... lasa asa ...

huh? :) ti-ai dona rinichii?

Link to comment
Share on other sites

dar mi-ar place ambele!

 

:) , nu cumva ti-ar PLACEA ?

 

touring_boy , crede-ma ca ti-as scote si tie unu daca mi-ar da si un Mercedes W126 , 560 SEC :) , glumesc bineinteles ...

 

Ciupanezule , nu sunt obligat sa-mi placa E92 ... pur si simplu nu gasesc atragatoare masina aia .. si nici un seria 3 , si nici seria 1 , si nici seria 6 nou . si nici X5 , X3 si X6 , cand cineva imi spunea cu ceva timp in urma "BMW" aveam in cap imaginea unui E39 , atat ... , daca tie iti place nu am nimic impotriva ... vorba aia " nu poti sa te caci in gustu' omului "

Link to comment
Share on other sites

Ciupanezule , nu sunt obligat sa-mi placa E92 ... pur si simplu nu gasesc atragatoare masina aia .. si nici un seria 3 , si nici seria 1 , si nici seria 6 nou . si nici X5 , X3 si X6 , cand cineva imi spunea cu ceva timp in urma "BMW" aveam in cap imaginea unui E39 , atat ... , daca tie iti place nu am nimic impotriva ... vorba aia " nu poti sa te caci in gustu' omului "

 

Sigur cĂŁ nu eÂşti obligat ĂŽnsĂŁ dacĂŁ nu-Ăži place, nu era nevoie sĂŁ spui:

 

Sorry , nu sunt fotbalist si nici gay ... :)
Link to comment
Share on other sites

o sa iasa noua serie 6 si va mai aparea peste un timp alt topic...noua serie 6 cu cea din anii '80 si tot asa... noutati /modele noi tot timpul o sa apara din ce in ce mai bune/burdusite de tehnologie...dar sunt fade...nu mai au spiritul BMW... lafel ca o femeie cu 100 de operatii estetice....parca nu mai e natural........
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
eu am ales! pe cea noua! <_<

Lol, noua?

 

Pai din ce an e ? 2005?

 

 

majoritatea persoanelor care au raspuns la acest topic s-au exprimat la masina din stanga "cea veche", si la masina din dreapta pozei "cea noua".

se gaseste Tien sa rada de mine ca m-am exprimat ca am masina model 2009...

 

pe langa ca nu-i frumos, eu zic sa iti tii pt tine remarcile rautacioase pt tine si sa raspunzi la topicuri, sa lasi vechitura mea in pace....

Link to comment
Share on other sites

majoritatea persoanelor care au raspuns la acest topic s-au exprimat la masina din stanga "cea veche", si la masina din dreapta pozei "cea noua".

se gaseste Tien sa rada de mine ca m-am exprimat ca am masina model 2009...

 

pe langa ca nu-i frumos, eu zic sa iti tii pt tine remarcile rautacioase pt tine si sa raspunzi la topicuri, sa lasi vechitura mea in pace....

Da? Ai masina model 2009? Scuze atunci....

 

Credeam ca e model 2005 ... care e problema, ce , nu mai poate omul sa greseasca?

 

E mai bine să-l ignori, nu merită efortul. <_<

 

Oare o sa il poti intelege tu vreodata pe dumnezeu?

Edited by Tien
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.