Jump to content

2013 740Li (F02)


Recommended Posts

Cam zgarcit cu pozele ! Din respect pentru noi cei de aici,puteai sa adaugi si tu poze pana acum,ce ai afisat pana acum,putem sa le fac si eu cand opream la Mega Image sa fac cumparaturi :flowers:

Esti carcotas.A pus si o poza cu el in blugi...cei cu 3 numere mai lungi.

  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Esti carcotas.A pus si o poza cu el in blugi...cei cu 3 numere mai lungi.

 

 

da, asta e, trebuie sa-mi iau pantaloni mai lungi ca poate imi mai cresc picioarele si doar n-o fi sa-mi cumpar blugi tot timpul ca e scumpi nenicule :D

 

Cam zgarcit cu pozele ! Din respect pentru noi cei de aici,puteai sa adaugi si tu poze pana acum,ce ai afisat pana acum,putem sa le fac si eu cand opream la Mega Image sa fac cumparaturi :flowers:

 

 

odata si odata, o sa fac si poze inauntru. dar aia inseamna ca trebuie spalata si curatata si pe dinauntru... asa ca o sa trebuiasca sa mai astepte... sau te oferi to sa o speli :laugh:

Edited by ionmosroatasiunirea
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer, am vrut eu sa zic ceva, dar na....m-am gandit ca n-are rost sa isc vreun circ si pe topicul asta.... deci cel putin mie personal, pozele alea mi se par cam....aiurea: cica e masina ta dar faci poza din afara masinii fara macar sa deschizi o usa sau un geam; faci poza intr-um sowroom langa o masina care pretinzi ca-i a ta, dar stai mai rau ca un papagal langa ea, ca si cum "imi dati voie sa fac si eu o poza cu masina asta?" ca sa nu mai zic de "perdelutele alea moaaaaaa, purple.png, iti dai seama, are perdelute din alea contra la soarewacko.gif"
Link to comment
Share on other sites

Ma indoiesc ca are cineva timp de pierdut pentru asa ceva, nu cred ca un seria 7 in Germania aduna multimi de admiratori, daca era Lamborghini sau ceva mai exotic mai ziceam. Mie numarul nu mi se pare ca ar fi fost modificat, dar cine stie... Edited by oion
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poate tocmai intrase Angela Merkel pe usa din spatele celui care a facut poza :D

Sunt mai multe masini acolo si de la distanta la care sunt persoanele respective, mare lucru nu cred ca vedeau oricum; o fi fost vreo zona de asteptare ceva.

Link to comment
Share on other sites

Numarul si fata, care apar cu negru, sunt editate. Fata se vede clar ca e editata, ca a facut-o cu galben. La nr a fost mai mester :)

 

Da, se vede ca batea soarele in numarul pus la poza din salon, deci e fake. Plus ca in unele poze e albastra iar in altele neagra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.