Jump to content

2013 740Li (F02)


Recommended Posts

Hai sa lasam ” colegul ” sa ne raspunda,vad ca in acest moment este pe pagina topicului sau.......Asteptam cu interes !

 

LE - Am luat cateva masini noi pana acum si niciuna nu avea mai putin de 5 km,nu vad cum asta avea doar 1 km la BMW Welt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hai sa lasam ” colegul ” sa ne raspunda,vad ca in acest moment este pe pagina topicului sau.......Asteptam cu interes !

 

LE - Am luat cateva masini noi pana acum si niciuna nu avea mai putin de 5 km,nu vad cum asta avea doar 1 km la BMW Welt :rolleyes:

 

mda... cred ca mai am o poza din fata de la mega image, dintr-o parte, cind era murdara si plina de jeg. si s-ar putea sa mai am niste poze de la welt, sper ca dintr-un alt unghi. o sa le caut. dar daca lumea e convinsa ca totul e falsificat, asta e, nu am ce sa fac, si nici nu am vreaun motiv sa incerc sa va conving. si intr-adevar avea 1 km la bord cind am luat-o, chiar daca e greu de crezut.

 

Da, se vede ca batea soarele in numarul pus la poza din salon, deci e fake. Plus ca in unele poze e albastra iar in altele neagra.

 

e imperial blue, care e un albastru inchis. depinde de cum bate lumina, se vede albastru sau negru. de asemenea pozele de afara erau facute cind era acoperita de un strat gros de jeg... :-)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

tot condurii bat mai tare la ochi.

 

Cocalarul tipic, imbracat mai gros. Genul lui Izmana

 

 

mersi, asa e

 

Numarul si fata, care apar cu negru, sunt editate. Fata se vede clar ca e editata, ca a facut-o cu galben. La nr a fost mai mester :)

 

 

as vrea eu sa ma pricep la editatul fotografiilor

 

Sincer, am vrut eu sa zic ceva, dar na....m-am gandit ca n-are rost sa isc vreun circ si pe topicul asta.... deci cel putin mie personal, pozele alea mi se par cam....aiurea: cica e masina ta dar faci poza din afara masinii fara macar sa deschizi o usa sau un geam; faci poza intr-um sowroom langa o masina care pretinzi ca-i a ta, dar stai mai rau ca un papagal langa ea, ca si cum "imi dati voie sa fac si eu o poza cu masina asta?" ca sa nu mai zic de "perdelutele alea moaaaaaa, purple.png, iti dai seama, are perdelute din alea contra la soarewacko.gif"

 

 

?chiar nu inteleg... care e problema cu "perdelutele" de soare???

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa iei o bucata de hartie, sa scrii pe ea nickul tau de aici, sa o pui in dreptul navigatiei si sa faci o poza de pe bancheta din spate.

 

Si lasa povestea cu "jegul", ca nu tine.

 

 

PS: mi-am luat si eu Pagani Zonda Tricolore, dar are putin praf pe ea. Poze alta data :))

Gata l-am ajutat eu cu o poza, nu este foarte profi am facut-o cu telefonu (nokia 3310)

post-38610-0-99014800-1373527933_thumb.jpg

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si mai repede va rog, ca vad ca oricum va plictisiti la munca :)

 

asa e

 

citeva clarificari:

 

1. "revizia" masinii am postat-o initial pe forumul de serie 7, unde cineva a intrebat in mod specific despre F01/F02. Acolo mi s-a atras atentia sa postez revizia pe "Masina mea", nu am facut-o cu nici un scop ascuns. Puteti verifica forumul respectiv.

 

2. nu am facut nici o poza inauntrul masinii deocamdata, oricit de ciudat vi s-ar parea. am insa tone de film inregistrat automat cu camera de bord (se vede atasata la parbriz in fotografia de la MegaImage), o sa pun un "screen shot" de pe autostrada". nu am descoperit daca pot posta aici fisiere video, daca se poate sa-mi spune cineva si mie, chiar va rog.

 

3. sint la mii de km departare in momentul de fata, dar cu prima ocazie o sa fac si poze inauntru, as cum doriti, si cu o hartie cu "ionmosroata", ba chiar am sa fac una cu blugii si pantofii aceia in masina, asa daca tot s-au luat unii de ei :pardon:

 

4. si cum vorbeam de pantofi si blugi, chiar ca nu fac obiectul discutiei aici. e vorba de masina, nu de mine

 

5. sint magulit ca cineva poate sa creada ca pot sa fac pozele respective in photoshop.

 

6.

 

mda... am sapat prin telefon si mai am citeva poze, o sa le pun mai jos. bineinteles ca sint si ele facute pe photoshop, ca si celelalte :poke: . asta e tot ce am mai gasit, in afara bineinteles de filmele de pe camera de bord cum am mentionat mai sus.

 

sa-ti fie rusine, cand te-am lasat in septarul meu nu credeam ca faci poze pentru moshion

 

da, l-am angajat eu da a incurcat masinile. bine ca nu s-a urcat in Rolls de data asta :goodjob:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa iei o bucata de hartie, sa scrii pe ea nickul tau de aici, sa o pui in dreptul navigatiei si sa faci o poza de pe bancheta din spate.

 

Si lasa povestea cu "jegul", ca nu tine.

 

 

PS: mi-am luat si eu Pagani Zonda Tricolore, dar are putin praf pe ea. Poze alta data :))

 

poza din lateral, to la Mega Image, ca sa vezi ca intr-adevar e jeg... nu s-a dus la spalare cu jetul si spuma. a intrat in stratul de clear coat. to mai crezi ca e la photoshop???

 

post-59130-0-58781700-1373531271_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.