Jump to content

2013 740Li (F02)


Recommended Posts

si zi Mos Ioane, cum e vremea in Arizona ?

 

neobisnuit de rece, adica vreo 35 de grade azi, comparind cu temperaturile pe la 40-45 de grade in perioada asta

 

La cum se imbraca, probabil IT.

 

daca as lucra in IT, probabil ca as folosi un proxy ca sa schimb IPul si sa-l ametesc pe Pole :frantics:

 

.

 

Asa e.

 

Mai ramane sa ne spuna de ce a luat model de USA.

 

 

pentru ca destinatia finala a masinii este USA

 

Masina e clar ca e a lui. In schimb omul e, in mod clar, sociopat.

 

Are un comportament si un mod de a raspunde extrem de dubios. Pare ca a fost crescut intr-un mediu steril, fara contact cu lumea exterioara.

 

Totodata ma mir ca a facut bani de seria F01 nou.

 

 

multumesc pentru psihanaliza, domnule sigmund freud. daca modul meu de raspuns e dubios de fara injuraturi, golanisme si de astea, scuza-ma

 

.

 

Noi astia invidiosii,ne roade atat de tare,incat deformam realitatea.....ca o recapitulare : este model de SUA ( are ochi de pisica portocalii pe bara fata ) insa este cumparata de noua din Germania ; numarul de inmatriculare este lipit smechereste cu dublu adeziv ( nu am vazut nicaieri in vreo reprezentanta numere fara suport al dealerului ) ; a avut la predare 1 km ( nemaintalnit pe nicaieri ) ; mai adaugati voi ca am pierdut sirul evenimentelor ( probabil din invidie,nu mi-am permis decat un amarat de F30 )

 

Ai si tu dreptate, m-ai prins de data asta :goodjob: , asa e nu avea 1 km la bord cind am luat-o, avea 1 mila. Im cer scuze, nu o sa mai intimple

 

post-59130-0-87427500-1373600393_thumb.jpg

 

.

 

Cel ce-si spune singur lingurita si care striga intr-una sa i se aduca un gheridon :) ?

E intr-adevar e un bucatar bun. Restaurantul Chevalet.

 

da, si merge cu masina de teren prin namol pe la competitii, are niste filmulete scurte pe youtube

 

.

 

cum le deosebesti? s-a zis mai sus ca are ochi de pisica in bara din fata, care sunt aia? proiectoarele?

 

 

modelele pentru export din EU au reflectorizante galbene pe aripile din fata, semnalizarile pe spate sint de culoare rosie, nu galbena, si au anumite chestii de software blocate in privinta echipamentului interior

 

.

 

Pentru ce a deschis el topicul asta? Eu as fi deschis un topic din asta dar nu prezentam masina numai din scris atasam o poza la motor, 2-3 poze interior si vreo 2-3 poze exterior.

 

 

uita-te pe forumul de seria 7. acolo cineva a avut intrebari referitoare la F01, si i-am raspuns. si dupa aia Laur R, de pe forum, mi-a spus sa postez in "masina mea". N-am postat pentru poze, ci pentru o revizie la inceput.

 

.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

Ai si tu dreptate, m-ai prins de data asta :goodjob: , asa e nu avea 1 km la bord cind am luat-o, avea 1 mila. Im cer scuze, nu o sa mai intimple

 

 

 

A mea avea 11km cand am luat-o de la Automobile Bavaria :(

 

apropo, sa bagi si tu niste poze cu interiorul , zgarcitule

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

Eu unul imi retrag cele spuse la adresa initiatorului acestui topic si imi cer si scuze totodata.

 

Oricum, postezi intr-un mod total nefiresc. Esti pe iarba 24 din 24 sau ceva tot e in neregula cu tine.

 

De curiozitate, cati ani ai si de cand traiesti in USA?

 

Kristal,

 

Scuze acceptate... dar daca in acelasi post iti ceri scuze si ma si intrebi in acelasi timp daca fumez marijuana, nu prea stiu ce sa cred. Si nu, nu am fumat in viata mea marijuana, care intr-adevar inseamna ca e ceva in neregula cu mine, deoarece, din punct de vedere statistic, majoritatea celor din SUA au incercat marijuana la un moment dat.

 

Modul in care eu raspund pe forum e, pe cit imi iese cu putiinta, obiectiv - adica redau datele factual, nu ma aberez in speculatii si injuraturi. dar daca tie ti se pare ciudat, pot sa-mi schimb modul de adresare, si iti dedic poza urmatoare in intregime, facuta in E92 335i-ul meu

 

Deci pentru tine special, Kristal:

 

 

 

post-59130-0-30611000-1373937486_thumb.jpg

 

 

 

.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu pricep cum sta numarul ala de inmatriculare acolo. O fi gravitatie zero? Nu vad nici un colier de plastic, nici un suport, nici un surub, nici un nit...

Cred ca este prins cu putin din ala, cum se numeste... photoshop.

 

 

 

uite, inca un photoshop cun un "7" pentru cine e interesat. dar n-am stiu sa-i schim culoarea, si a iesit cam patratos. enjoy!

 

 

post-59130-0-17648100-1373939350_thumb.jpg

 

 

 

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Noi astia invidiosii,ne roade atat de tare,incat deformam realitatea.....ca o recapitulare : este model de SUA ( are ochi de pisica portocalii pe bara fata ) insa este cumparata de noua din Germania ; numarul de inmatriculare este lipit smechereste cu dublu adeziv ( nu am vazut nicaieri in vreo reprezentanta numere fara suport al dealerului ) ; a avut la predare 1 km ( nemaintalnit pe nicaieri ) ; mai adaugati voi ca am pierdut sirul evenimentelor ( probabil din invidie,nu mi-am permis decat un amarat de F30 )

 

 

FRE, asa ca sa te lamuresc si pe tine - in multe dintre statele din US, ne e nevoie sa pui numar in fata la masina, doar in spate. deci nu a avut nici un rost sa instaleze placuta de suport, si au pus banda dublu adeziva. Si bucura-te de F30-ul tau, ca e o masina excelenta

 

 

 

post-59130-0-17279800-1373940476_thumb.jpg

 

 

 

.

Edited by ionmosroatasiunirea
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kristal,

 

Scuze acceptate... dar daca in acelasi post iti ceri scuze si ma si intrebi in acelasi timp daca fumez marijuana, nu prea stiu ce sa cred. Si nu, nu am fumat in viata mea marijuana, care intr-adevar inseamna ca e ceva in neregula cu mine, deoarece, din punct de vedere statistic, majoritatea celor din SUA au incercat marijuana la un moment dat.

 

Modul in care eu raspund pe forum e, pe cit imi iese cu putiinta, obiectiv - adica redau datele factual, nu ma aberez in speculatii si injuraturi. dar daca tie ti se pare ciudat, pot sa-mi schimb modul de adresare, si iti dedic poza urmatoare in intregime, facuta in E92 335i-ul meu

 

Deci pentru tine special, Kristal:

 

 

 

post-59130-0-30611000-1373937486_thumb.jpg

 

 

 

Stai linistit ca in usa E92 335i nu e o masina asa rara pe cat ti-ai dori. Iar legat de poza... I'll blow you, with a blowtorch :)

 

 

PS: fug tare karturile alea de la Legoland? :)

Edited by kristal_madness
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

FRE, asa ca sa te lamuresc si pe tine - in multe dintre statele din US, ne e nevoie sa pui numar in fata la masina, doar in spate. deci nu a avut nici un rost sa instaleze placuta de suport, si au pus banda dublu adeziva. Si bucura-te de F30-ul tau, ca e o masina excelenta

 

 

 

post-59130-0-17279800-1373940476_thumb.jpg

 

 

 

.

Iti paream nelamurit ? Stii ceva,cand am vazut topicul tau,eram foarte fericit ca apar masini noi pe aici,insa,ti-ai batut joc de el si a ajuns ce a ajuns ( la topic ma refeream ) Nu am vrut decat sa vedem lucruri noi si interesante vizavi de un seria 7 nou,insa tu,nu ai facut decat sa bati campii cu tot felul de poze si explicatii puerile.Personal iti urez toate cele bune si tin sa mentionez ca a fost ultima data cand iti deschid topicul,nici macar amuzant nu mi se mai pare.

  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Deci hai sa o luam altfel:

 

Din cate stiu eu cele cu sprancenele alea galbene se dau doar pt America si se face EUROPEAN DELIVERY. Avand in vedere ca numitul Mos Ion are poza la welt bmw la 1km asta dupa logica mea denota ca a facut un EUROPEAN DELIVERY fiind si cetatean american. Suspiciunile apar la cat se codeste cu pozele de interior de afara s.a.m.d. ceea ce rezulta dupa parerea mea ca probabil are un prieten de asemeni roman(ca nu vad altfel explicatia pozelor din Ro) care a facut acest European Delivery.

Edited by dadogus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.