Jump to content

2013 740Li (F02)


Recommended Posts

 

da, l-am angajat eu da a incurcat masinile. bine ca nu s-a urcat in Rolls de data asta :goodjob:

 

 

Iti trimit factura imediat !

 

 

LE. Da o poza din interior nu ai ? am inteles e jegoasa, toti mai avem masinile jegoase

Edited by Chinezupwnz
Link to comment
Share on other sites

va lucreaza nea Ion

 

cred ca asta era spre constanta. dupa cum spuneam, video de pe camera am gramada, dar nu accepta atasamente mai mari de 1M

 

post-59130-0-95719200-1373531648_thumb.jpg

 

lucrezi la Mega Image ?

 

 

da, asa se pare, le cam fac reclama pe gratis

 

Iti trimit factura imediat !

 

 

LE. Da o poza din interior nu ai ? am inteles e jegoasa, toti mai avem masinile jegoase

 

 

nu, nu am nici una din interior. si sint departe. am promis ca o sa fac poze, si o sa fac, cu tot cu hirtie scrisa in mina, asa cum mi s-a ordonat...

 

pai da, poti sa trimiti factura, dar macar fa si tu una asa ca ale mele, profesional in photoshop, ca asta pare sa fie tema zilei pe aici

 

.

Link to comment
Share on other sites

Toate ca toate dar urate gusturi vestimentare mai ai. Cum plm nu-ti e rusine sa te urci asa in septar ? Sau ti-a picat o mostenire si asa l-ai luat ?

 

 

in privinta gusturilor, stii cum e, de gustibus non disputandum est... si de obicei ma urc in masina in pantaloni scurti, uneori rupti, si in sandale. si mai e o chestie cum ca nu haina il face pe om. dar intr-adevar, punctul tau de vedere este valid

 

si nu, nici o mostenire, am 37 de ani si e luat pe munca mea

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

.

 

 

Poza facuta la Hotel Club California in Mamaia. Nu prea se vede mult dar ce sa fac, asta-i tot ce am.

 

Asa ca pina o sa ajung sa fac poze acasa cu interiorul masinii, asa cu hirtie tinuta in mina si toate alea, cam asta e tot. Mai am citeva poze de la BMW Welt, din unghiuri putin diferite.

 

Bineinteles, fiecare are dreptul sa creada ce vrea. Daca e vreo intrebare valida referitoare la masina, o sa raspund cu toata placerea

 

post-59130-0-63187000-1373533247_thumb.jpg

 

.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

post-59130-0-58781700-1373531271_thumb.jpg

Eu tot nu pricep cum sta numarul ala de inmatriculare acolo. O fi gravitatie zero? Nu vad nici un colier de plastic, nici un suport, nici un surub, nici un nit...

Cred ca este prins cu putin din ala, cum se numeste... photoshop.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu pricep cum sta numarul ala de inmatriculare acolo. O fi gravitatie zero? Nu vad nici un colier de plastic, nici un suport, nici un surub, nici un nit...

Cred ca este prins cu putin din ala, cum se numeste... photoshop.

 

E lipit in mod sigur...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.