Jump to content

a murit "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze


marius3030

Recommended Posts

chiar imi placea sa ma uit la videourile lui ... tin minte ca prima data am ramas cu gura cascata cam tot videoclipu :o omu avea talent, dar este evident ca nu ai cum sa traiesti prea mult daca faci astfel de tampenii e doar o chestiune de timp pana sa te faci praf .

 

dumnezeu sa-l ierte !

Link to comment
Share on other sites

chiar imi placea sa ma uit la videourile lui ... tin minte ca prima data am ramas cu gura cascata cam tot videoclipu :o omu avea talent, dar este evident ca nu ai cum sa traiesti prea mult daca faci astfel de tampenii e doar o chestiune de timp pana sa te faci praf .

 

dumnezeu sa-l ierte !

ironia sortii este ca nu el conducea masina in care a murit, ci un prieten de al lui.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mie personal, nu mi-a placut filmuletul cand conducea ca un nebun prin oras si facea slalom printre masinile din trafic.

Iar faptul ca a murit in "masina iubita" dar ca pasager... nu pot sa zic decat ca... sa-i fie invatatura de minte sa mai dea masina altora!

As putea spune si ca: exista un Dumnezeu!

Peste putin timp si nevasta lui o sa ajunga la altul.

Din pacate, si-a facut-o cu mana lui in momentul in care a dat cheile masinii iar el s-a suit in dreapta.

Din fericire, soferii nevinovati (tati, mame, soti, sotii, fii, fiice etc) pot rasufla acum usurati!

 

Viata merge inainte, noi sa fim sanatosi!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Iar faptul ca a murit in "masina iubita" dar ca pasager... nu pot sa zic decat ca... sa-i fie invatatura de minte sa mai dea masina altora!

 

 

 

Acum sincer nu stiu la ce l-ar mai ajuta asta :)

Link to comment
Share on other sites

ce treaba are nevasta aici ??!! lol

 

"Nevasta si masina nu se imprumuta!"

El cand a dat cheile masinii din mana si-a semnat certificatul de deces si actul de divort!

 

Acum sincer nu stiu la ce l-ar mai ajuta asta :)

 

Am facut o "aroganta"! :)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

e un accident pana la urma, se putea intampla oricui.

sunt destui soferi profesionisti cu experienta care au provocat adevarate carnagii (caz recent cu autocarul rasturnat in Muntenegru)

ironia e ca asa nebun cum era Georgi Tevzadze la volan, BMW-ul lui nu avea o zgarietura in timp ce altii conduc cat se poate de preventiv, poate cu 40km/h in oras si tot cu atata dau peste pietoni pe trecere sau intorc pe linia dubla continua..

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sunt destui soferi profesionisti cu experienta care au provocat adevarate carnagii (caz recent cu autocarul rasturnat in Muntenegru)

Ala nu se poate numi sofer profesionist.

Conducator auto da, dar pana la sofer mai era cale lunga.

Un sofer in primul rand nu risca atat de mult mergand cu viteza pe serpentine cu un autocar plin de oameni...

Link to comment
Share on other sites

Un baiat care si-a irosit skill-urile pe strazi pana a murit. Ce acei colegi ai nostri din scoala carora li se spunea "branza buna in burduf de caine", care aveau un talent si pe care in final il f****u aiurea, ajungand niste ratati.

E usor sa te remarci printre amatori. Da, avea indemanare si-si stia bine masina. Un profesionist insa n-ar face niciodata lucrurile pe care le facea el pe drumurile publice, punand in pericol alti oameni. Un baiat egoist.

Cat despre judecat, ne vine fiecaruia randul. :rolleyes:

Edited by mcliviu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.