Jump to content

Myx 5 BMW 520 dA


Myx

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

farurile sunt cam 500 \e goale , doar ca schimbarea nu-mi pare asa radicala ca la stopuri , plus ca am norocul ca ale mele sa fie impecabile . DAr nu se stie niciodata , fata in fata cu oferta mereu cedez :LMAO: . MA gandesc oricum sa iau un LM2 pt ca posibilitatile de codare sunt diverse . Si parca si welcome light sunt ok . Si tot asa . Daca gasesc jantele pe care le vreau pe 18 ma duc pe Mpack . :frantics:

 

Oricum becul se poate coda sa fie stins , azi incerc si schema asta .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Eu incercasem la un nonLCI si nu avea optiunea in LMA. Poate LM-ul tau e o varianta mai noua.

La mine AM PUTUT coda sa aprinda si becurile alea pe pozitie, doar ca n-are sens.

 

Dai 200 de euro pe un LMA2 si n-o sa-ti para rau. Apoi sigur o sa vrei si faruri. :D

Edited by C_o_s_m_i_n
Link to comment
Share on other sites

Mda... dar e altceva.

Iar daca faci intreg retrofitul inclusiv LMA2, ai si alte functii.

Sa nu mai spun ca poti coda calumea stopurile alea, ca e si pacat sa ai stopuri LCI si sa-ti ramana becul ala amarat pe pozitie.

 

+1.. Arata aiurea cu becul ala pe pozitie aprins... Da se rezolva din codare..

 

@myx.. tu esti un fel de ispita pentru noi astia cu e60 :)).. Ne punem in cap sa nu mai bagam bani in masini si vii tu cu poze de genu, si ne faci sa ne sucim iar :LMAO: .. Arcuri, stopuri, tips'uri... Toate astea le vreau si eu acuma :poke:

Edited by mdln
Link to comment
Share on other sites

myx, ma ajuti te rog cu un pret pt xenon si de unde se pot lua?

p.s.

nu merge sa iti dau mesaj privat

am sa pun aici linkul de unde am luat pt ca ajuta forumul e la un pret bun si poate au si altii nevoie . Sa nu fie considerat reclama pt ca nu e cazul . Doar am gasit personajul pe okazii si m-am convins de produs . Stiu ca mai avea Philips , dar urma sa aduca si osram practic e acelasi lucru si Philips . Are toate soiurile de becuri si nicidecum chinezarii .

 

http://www.okazii.ro/faruri-si-lumini/alte-lumini-auto/becuri-xenon-osram-d1s-66144-noi-in-cutie-garantie-originale-a136022105

Link to comment
Share on other sites

Totusi le da cam ieftin ala. Poate nu stie cat e pretul lor real.

Or fi furate de pe undeva si vrea sa scape repede de ele.

bai vuv eu zic sa cumperi si dupa aia sa vii sa spui ca am pus eu un fake la masina . Si daca te uiti pe tot okazii , nu-ti da nimeni 1 an garantie la chinezarii . Maxim 3 luni am vazut eu . Dar e tipic romanesc sa vii sa-ti dai cu umila parere ...despre orice :LMAO:

 

Si gata cu offtopic , exista becuri si la 60 ron

 

Micsule iar esti dealer. :D

:))) daa , gen facerea de bine

Edited by Myx
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.