Jump to content

Cumpar seria 3


09uby

Recommended Posts

dorinacke, eu nu-ti inteleg avantul asta. Ce ai cu mine?

 

Si ca sa inveti si tu una alta, apropouri legate de mame nu se fac. Poate a mea e moarta. Uite, pentru treaba asta o sa te declar tartan. Impaca-te cu situatia.

 

Acum du-te, nu am chef de tine. Nu azi.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Apropouri nu se fac PUNCT . Indiferent de cine le faci.

Rime, gasiti voi mai multe, la asta sunteti de neegalat, Toata lauda.:sick:

 

Spor la gasit masina 09uby. Ia-ti E90.

 

tu ti-ai cumpara e90 cu 6000 si ceva de euro?! omu se uita la masini de 5000 si ceva de euro poate poate le negocieaza si pe alea la 5000 si tu spui sa isi ia e90? <_>

 

eu doar i-am raspuns lu' KIP, nimic personal.

 

va agitati degeaba oricum.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

De ce? Cu c-max te faci de ras la biserica?

 

chiar deloc...doar ca o viata avem si de ce ne-am pierde timpul in detalii?

meritam tot ce e mai bun, normal fiecare dupa posibilitati

dar pt faptul ca suntem prea saraci nu trebuie sa facem si alegeri gresite...e46-NO...........E90 - DAAAAAAAAAA

daca mai pui o mie si ceva de euro gasesti un e90 chiar frumos cu navigatie...2006-2007

BAFTA si ciuda la invidiosi

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

ba da sunt...dar pasiunea pt BMW nu a disparut.

deocamdata imi trebuie o masina de casa, de familie, na vine casa noua, mutat etc, copil, carucioare, biciclete etc

 

 

sa nu ne indepartam de subiectul topicului...dar sfatuiti omul sa mai stea o vreme si sa stranga 8mii si ceva si sa si ia un e90 ca nu regreta...

imi amintesc de al meu e46 cu 150 de cai dar de un e90 cu 163 nici nu vreau sa stiu cum e.

Link to comment
Share on other sites

decat un e90 la 7000e mai bine un cruze 2010 2.0d luat din reprezentanta cu carte service si sub 100k reali :thumbsup:

decat cruze mai bine e46 (am avut unu cu 0km nu merita nici un ban l_am tinut pana la 6000 si a zburat)

Edited by ionut1985
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dar l-ai dat instant

nu acelasi lucru se poate spune despre un e46 de 15 ani, st 5000 buc pe autovit

e clar ca nu vrea masina sa repare si sa faca imbunatatiri...aspira la masini cu statut ca tot romanul

numai ca la 7000e un e90 ma bufneste rasul, si inmatriculat taxa nerecuperata, navi paket m sau nustiu ce model de jante, si max 150k km

Edited by BOASKA
Link to comment
Share on other sites

va multumesc ptr sfaturi, dar m am orientat cu cautarile in germania, la tara mama, aici ce am gasit, ceva bun, cereau banii care nu i mai merita o masina destul de veche, sa fim seriosi un e 46 este destul de vechiutz, cu toate ca am avut e 46 si am fost foarte multumit de el. sa vad ce voi gasi pe acolo, voi reveni cu detalii, si inca o data, as prefera doar sa ma sfatuiti nu sa va certati pe aici cu tot felul de apropouri, multumesc....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.