Jump to content

VAND Jante 19" Style 95


Recommended Posts

Vand set jante style 95.

 

Fata 2 x 9J ET 24

Spate 2 x 10J ET 24

 

Mijlocul este refacut pt e39, se potrivesc cu inele de centrare pe toate celelalte serii

 

Jantele se prezinta intr-o stare buna

 

Tel: 0752182191

Pret: 500 euro nediscutabil

post-2071-0-20040400-1375255335_thumb.jpg

Edited by quze
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Inainte se uitau la ele si imi spuneau ca sunt zgariate pe margini, acum sunt sudate...

cine ti-a spus ca jantele tale sunt sudate ? mie mi se pare ca a fost o intrebare de bun simt .Vrei sa-ti dau 30 de mil pe jante fara ca macar sa te intreb daca au fost fisurate si sudate ? si sa le trimiti prin curier la arad sau unde sunt eu ??? :blink:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Este o idee generala ce am prezentat mai sus. Nu m-a deranjat intrebarea ;) ti-am zis, se pot testa in orice fel, nu am avut nici o problema cu ele, le-am refacut doar pt ca ma saturasem de "aaaa pai trebuie sa le reconditionez, sunt zgariate, iti dau 350 euro daca vrei..." de ex.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imi dau seama din ortografia ta ca limba romana a fost o materie mult prea dificila dar voi sublinia peste ce ai sarit:

 

Este o idee generala ce am prezentat mai sus. Nu m-a deranjat intrebarea ;) ti-am zis, se pot testa in orice fel, nu am avut nici o problema cu ele, le-am refacut doar pt ca ma saturasem de "aaaa pai trebuie sa le reconditionez, sunt zgariate, iti dau 350 euro daca vrei..." de ex.

Edited by quze
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

merg si pe e46 jantele?

 

si inca ceva, crezi ca e vreo sansa sa cantaresti o janta cu tot cu cauciucul pe ea si sa imi zici cate kg are? is foarte foarte curios, jantele astea mi le-am dorit dintotdeauna pt mine, daca nu le dai prea repede s-ar putea sa le iau eu daca fac rost de $$$

Edited by Liviu95
Link to comment
Share on other sites

Sunt cateva e46 pe internet cu acest model, iti trebuie doar inele de centrare daca nu ma insel. Din pacate cam greu cu cantaritul cu cauciuc, doar janta goala si aceste detalii sigur sunt si pe internet.

 

http://i279.photobucket.com/albums/kk130/mopeace/bmw2.jpg

http://s55.radikal.ru/i147/1201/68/8a68489ba4c4.jpg

Edited by quze
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.