Jump to content

Problema DDE


Recommended Posts

5 ani...e veche.

 

Schimb-o si mai vorbim dupa aia.

 

 

 

 

PS: te-ai certat cumva cu userul RareÂş_CJ, ca mi-a trimis un pm oribil, plin de injuraturi, la adresa mea si a ta...

 

Ce naiba? Ca nu stiu, ce-ati avut de impartit

 

 

Raresi? cu roby m-m certat ca am pus intrebarea si raspunsul a fost doar la analfabeti, in rest nimic

Link to comment
Share on other sites

Incearca totusi sa montezi bateria invers. Cu plusul la minus si minusul la plus. Astfel resetezi DDE-ul sau cum ii spui.

 

Asa se facea mai demult si la telecomezile televizoarelor. Acum nu stiu daca o sa mearga, dar merita sa incerci.

 

Fara nicio suparare, dar e pacat sa nu-ti mearga masina. Mai suntem si noi rautaciosi.

Edited by Scufi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Scufi, te rog nu-mi mai trimite mesaje private cu injuraturi la adresa lui Syca. Daca esti smardoi i le adresezi aici !

 

A zis ca nu le vrea din fata. Mi s-a confesat ca el este genul ce se uita la POV-urile in care filmeaza fomeia.

Edited by Scufi
Link to comment
Share on other sites

A zis ca nu le vrea din fata. Mi s-a confesat ca el este genul ce se uita la POV-urile in care filmeaza fomeia.

 

:))):))))) :LMAO: :LMAO: :LMAO: :LMAO: :LMAO: :LMAO: :laugh:

 

Acu serios. Ai primit solutia mai devreme ... pui bornele invers sa se reseteze ecu si sa se reinializezi modulul de centralizata.

 

Acu vrei sa incerc?

Link to comment
Share on other sites

Cand vad atata prostime...:))))) auzi trimite mesaje la alti.

 

Te simti ca acasa ? :)

Raspunde sincer : esti cel mai prost din familie ? Da sau nu ?

 

LE : Stai cam mult sa te gândești. .. înseamnă ca nu ești sigur de răspuns. .. concurenta mare la voi acolo campionilor :)

Edited by RobyS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.