Jump to content

Legea Junglei


X X L

Recommended Posts

Pana la urma, sondaju e elocvent, 75% pentru macel.

+1

Macel e urat spus mai bine sa-i spunem eutanasiere cum le place iubitorilor de animale,cu toate ca e acelasi lucru. Oricum treaba asta se intampla in toate tarile civilizate,si acolo chiar iubitori de animale suna hingheri, daca apare un maidanez,astfel are mai multe sanse de adoptie,pt ca va fi tratat ,curatat si hranit bine un anumit timp,iar daca nu se intampla sa fie adoptat,asta e il injecteaza. Nu mai plange nimeni.

Link to comment
Share on other sites

se vede... ai optica unui boem, care viseaza o lume civilizata, cu cotete de caine pe langa blocuri

 

 

nope, tratamentul antirabie este acelasi: injectii in stratul adipos (adica in cel de burta) timp de 60 de zile... ZILNIC !

 

ei na, eu am luat antirabic, 5 sau 6 injectii culmea in brat nu in burta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ce câcãnealã ma...

 

Vreti moarte, sange, da' sa nu stiti cum si cand, sa se faca doar.

 

Deh, constiinta insa.... Asa ca incercati s-o mituiti cu ideea si speranta ca trebuie, ca sustineti, ca aveti prinĂžipii, ca ala cu masina pe bulgaria.

Pana la urma, chiar cĂŁ. Vartcop si-a asumat, voi dati din gura.

 

Ca in haita, asa sunteti ma. Ati coĂžai si voi, dar ceva nu va lasa. Stati pe-acolo, insa, poate poate iese ceva

Pai ce plm, am fost acolo, coaE, am....susĂžinut

 

 

Gtfo :)

 

Avem carbonoxigenAIE! Bine sustinute in scrot de catre barna!

 

Mai pe scurt: "cum"- cu tehnica si dibacie, "cand"- cat mai curand cu putinta (cu cat mai repede cu atat mai bine).

 

Pentru cei care au votat NU le doresc sa pateasca precum parintele copilului ucis!

 

Pentru cei trecuti de varsta a doua este valabil pentru nepoti!

 

Sunt sigur ca voi aveti principii morale si nu veti merge la televiziuni!

Link to comment
Share on other sites

auzi umbrella,da porcii nu`s suflete? oile nu`s suflete? is roboti? la alea nu ganditi la fel?

 

In religia hindusa sufletul poate regresa spre diferite forme de animale,deci conform acestei religii,cainii intr-o alta viata puteau sa fi fost oameni :)

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pentru cei care au votat NU le doresc sa pateasca precum parintele copilului ucis!

 

Pentru cei trecuti de varsta a doua este valabil pentru nepoti!

 

Sunt sigur ca voi aveti principii morale si nu veti merge la televiziuni!

 

 

 

Ma, tu nu esti orice fel de prost, esti prost rau de tot, din ala fara scapare.

 

Si pun pariu ca-ti pute gura

Link to comment
Share on other sites

Avem carbonoxigenAIE! Bine sustinute in scrot de catre barna!

 

Mai pe scurt: "cum"- cu tehnica si dibacie, "cand"- cat mai curand cu putinta (cu cat mai repede cu atat mai bine).

 

Pentru cei care au votat NU le doresc sa pateasca precum parintele copilului ucis!

 

Pentru cei trecuti de varsta a doua este valabil pentru nepoti!

 

Sunt sigur ca voi aveti principii morale si nu veti merge la televiziuni!

 

asa idiot esti mereu sau asa esti tu?

 

de fapt m-am razgandit, sa ne pisam pe tine cu bolta

Edited by Laur R.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nu pot sa nu remarc putina, dar foarte putina ipocrizie in textele de mai sus. iubesti animalele, le ocrotesti (bine, cainii si pisicile, cam atat), esti vegetarian (io sincer cred ca doar din cauza surplusului adipos), dar mananci peste, si pescuiesti. "io pup pestisoru' si-i dau drumu", ar spune unii. si pestele mancat probabil e pangasius de metro creat artificial. :sorcerer: dar mai, cand pescuiesti, saracu' pestisor musca din acu' ala, i se umple boticu de sange, in unele cazuri chiar ii rupi gurita. nu-s pescar, da' am mai fost cu altii, si am vazut. pai io stau si ma inreb...cum poti sa-i faci asa ceva saracutului? el nu e un sufletel? asta-i cumva, ca si cum esti impotriva pedofiliei, sustii sus si tare ca vrei sa-i omori pe toti popii catolici, da' cand mergi cu autobuzu', si-l vezi pe unu' mic si dragutel, nu uiti sa-ti freci putin labele de funduletu' lui. dar se pare ca pana si cei mai moralisti dintre noi, avem ale noastre guilty pleasures. :sorcerer:
Link to comment
Share on other sites

Postul tau este destul de gay. Prin absurdul comparatiilor.

Spre linistea ta, te anunt, cum am mai zis-o de mult (poti verifica) ca nici peste nu mai halesc

Si, dupa cum bine stii, le dau drumul celor prinsi.

 

Ti-am raspuns ca unui ĂžonĂžonel

Link to comment
Share on other sites

Am auzit si eu ca au fost la teve (am prins ceva la stiri inainte sa ies cu pitic afara). Unii la copilul-maruta, si altii la vaca aia de la antena.

Sincer, eu nu inteleg cu leprele astea de oameni (maruta, planta de la antena) care participa cu buna stiinta la indobitocirea si nivelarea creierului posesorului de teve se pot uita in oglinda acasa. Ma gandesc ce le spun ei copiilor ca fac pentru painea care le-o pun pe masa.

Eu nu ii invinovatesc pe parinti sau pe bunica pentru ca au mers la teve, la fel cum nu pot invinovati pe cineva ca e prost. Sunt ferm convins ca au mijloace biiine puse la punct de a-i convinge ca fac un lucru minunat, si ca ajuta sa schimbe ceva. E o industrie. Ceva asemanator cu vrajeala avocateasca. De fapt, pentru maruta&co e o alta zi de munca, un alt subiect. Ceva din care mai mananca o perioada. Un argument valid de a distrage atentia de la alte subiecte de actualitate.

Edited by mcliviu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pentru ca, in realitate, Paul, majoritatea interlocutoare nu e la nivelul tau, de exemplu

 

:)

 

 

Doar nu crezi ca fantazez in vreun efect pozitiv. Da' daca tot m-am bagat cu ei, de ce nu?

 

Dinvolo de problema reala si putine comentarii NORMALE, tu nu vezi ca pute a retard?

 

Câh

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.