Jump to content

Accident cu BMW la protestul biciclistilor


gugulete

Recommended Posts

Cum cine-i ?

E handicapatul ala de pe patrutuning care a facut topicul asta:

http://forum.4tuning...esorii-bmw.html

 

Face misto de amaratii cu cazane de BMW, el avand o alfa de 300 de euro...rolleyes.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Yk3artbxYsU

 

Are numarul masinii B-28-KFT.

 

Daca vreti sa-i bagati carne in frigider, tel: 0726022061[/font]

1. Handicapatul de pe 4tuning este gugulete. Doar un handicapat poate fi atat de ofticos, eu doar ma amuz pe seama handicapatilor cu cazane care se dau gratis in Germania (gugulete nu plange fato!);

2. B 28 KFT nu mai exista de vreo 2 ani, deci gugulete fato ai zbarcit-o iar;

3. faza cu Alfa de 300 euro e fasaita, incearca alta. Eventual spune-ne cum e sa ai un BMW pe care neamtu' l-a dat gratis unor samsari, care i-au basit scaunele pana-n Romania si tu ai dat bani pe el. Si spune-ne cat de comfortabil te simti tu printre fratii tai taximetristi si cum iesiti voi la o samanta seara, ca baietii cu Logan 1.4. :laugh:

 

"Daca vreti sa-i bagati carne in frigider, tel: 0726022061 sunati voi ca eu nu-mi permit" hahahahah! Ce umil frate, ce umil!

Edited by Anormalique
Link to comment
Share on other sites

bei, nici eu nu-i halesc pe americani dar chiar asa....asta are 34 de ani? dude, ce zici despre modificarile codului rutier?! si daca tot ai zis ca ai participat la protestul pe 2 roti, ai dat si tu cu o caramida, cu capul cu ceva macar?

 

le: bai aveti grija ca asta pune pret pe capul nostru :ninja:

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

bei, nici eu nu-i halesc pe americani dar chiar asa....asta are 34 de ani? dude, ce zici despre modificarile codului rutier?! si daca tot ai zis ca ai participat la protestul pe 2 roti, ai dat si tu cu o caramida, cu capul cu ceva macar?

 

El a luat-o max. Nu e cazul sa intrebi de dat.

Link to comment
Share on other sites

1. Handicapatul de pe 4tuning este gugulete. Doar un handicapat poate fi atat de ofticos, eu doar ma amuz pe seama handicapatilor cu cazane care se dau gratis in Germania (gugulete nu plange fato!);

2. B 28 KFT nu mai exista de vreo 2 ani, deci gugulete fato ai zbarcit-o iar;

3. faza cu Alfa de 300 euro e fasaita, incearca alta. Eventual spune-ne cum e sa ai un BMW pe care neamtu' l-a dat gratis unor samsari, care i-au basit scaunele pana-n Romania si tu ai dat bani pe el. Si spune-ne cat de comfortabil te simti tu printre fratii tai taximetristi si cum iesiti voi la o samanta seara, ca baietii cu Logan 1.4. :laugh:

 

"Daca vreti sa-i bagati carne in frigider, tel: 0726022061 sunati voi ca eu nu-mi permit" hahahahah! Ce umil frate, ce umil!

 

pe langa faptul ca ti-am raspuns deja pe topicul de pe 4tuning, unde ti-am dat o umilinta vesnica si te-am scuipat savuros in gura intr-un mod extraordinar si invaluitor, trebuie sa te felicit pentru ca ai intrat in cursa "Prostul Zilei", cursa pe care ai sanse reale sa o castigi.

 

Este un fel de special olympics, asa ca nu te bucura prea tare daca vei castiga:

 

http://i.qkme.me/3q7smq.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.