Jump to content

Vand BMW 520D F10 - 20500 Euro


matri][xx

Recommended Posts

- 156.000km, Ultima Revizie la 149.000 km, in 09/2013

- Serie sasiu: WBAFW11000C704059

 

- Navigatie Mare Profesionala 3D

- HDD 80 GB, Internet BMW Online

- DVD + CD + Bluetooth + USB/AUX

- BI-Xenon Adaptiv + Led-uri fata si spate + Daylight

- Scaune Sport Electrice imbracate in Piele

- Trapa Panoramica din Sticla

- Senzori Parcare Fata + Spate cu Afisaj pe Display

- Perdeluta Electrica la Luneta

- Keyless GO

- Pachet Lumini Ambientale Zi/Noapte

- BMW Efficientdynamics + Start/Stop

- Scaune fata incalzite

 

Pret: 20500 Euro FIX

Tel: 0745378100

post-1098-0-16033200-1384592891_thumb.jpg

post-1098-0-92571400-1384592896_thumb.jpg

post-1098-0-50511900-1384592904_thumb.jpg

post-1098-0-24872500-1384592911_thumb.jpg

Edited by matri][xx
Link to comment
Share on other sites

Hai sa fim seriosi ,daca la o masina de 2,3 ani aproximativ 150k km ti se par a nu fi reali ce sa mai spunem de masinile de pe autovit care au vechime de 5-10-15 ani si au tot aproximativ 150k km pe bord. Eu sunt 99% convins ca acei km de sus sunt reali si chiar nu sunt deloc putini pentru o masina cu o vechime de aproximativ 3 ani. Anul trecut cand am cumparat al meu E60 LCI avea 2 ani jumate vechime si in jur de 165k km pe bord.Masina mea a fost cumparata de noua de firma SCANIA din Germania si utilizata de directorul de acolo, si evident ca dupa ce au trecut cei doi ani de garantie si masina a ajuns la 150k km masina a fost pusa la vanzare (desi se comporta exemplar), pentru ca si ei stiu foarte bine ca la o masina cu peste 150k de km deja mai incep sa cada una alta. Sincer la masini cu 2,3 ani vechime si in jur de 150k km pe bord, cu reviziile facute la reprezentanta, chiar nu isi au rost intrebari de genu ca daca acei km sunt reali.

Fain interiorul, spor la vanzare ;)

 

Am vazut ca mai are vanzatoru si un E60 din 2006 la vanzare, cu 161.000 km ... mda ,la acela mai merg puse intrebari in privinta km :D

Edited by Scorpio 82
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum se face dar majoritatea masinilor vandute in Romania au aprox 155-156k km....Cred ca nemtii astia batrani, care nu prea merg cu masina decat in weekend, care mai au si fotografie in torpedou, imediat cum au ajuns la 150.000 o vand :)

Masina are istoric complet la bmw, ultima revizie in urma cu max. 2 luni la 149.000 km, am pus seria de sasiu, si nu stiu cine ti-a spus tie ceva poveste cu batrani, a fost cumparat la licitatie de la leaseplan si a fost in leasing operational pentru Vaillant Germania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca si cu parca . Pretul asta e pt ca-i lipseste cutia automata. O optiune must have pt F

 

Right ;) daca era automata sigur cu dotarile astea mai era inca 2k euro in plus. Pe langa ca pe f10 un joystick e must have, sincer din punct de vedere estetic , cand te uiti in interiorul unui F10 manual zici ca ceva lipseste de la locul lui . Asta e motivul pt care si eu doar automat caut F10 (si din comoditate :)). In rest interiorul la acesta e exact cum caut si eu (de fapt e aceasi combinatie pe care o am acum pe E60 LCI 520dA). Dar totusi sa nu uitam ca mai exista si cei carora automata nu le trebuie nici in ruptul capului. Fiecare masina isi are clientul sau .

Edited by Scorpio 82
Link to comment
Share on other sites

Pfuuuu....

Cam cat ai vrea diferenta?

E 60 2007 520d M/T monaco blau

230k

Pachet m int ext(praguri spoilere eleron volan schimbator)

Jante pe 19 style 166 m5 originale cu anv noi

faruri stopuri lci

Ciptuning 195 cp

Parctronic fata spate

Navi professional

Piele bej

Pachet de lumini ambientale si oglinzi

mp3

Scaune electrice si incalzite

shadow line

Privacy glass

senzori de ploaie faruri

Keyless go

Plus alte dotari care nu le mai retin.

stare tehnica si optica ireproșabilĂŁ

Edited by piratu bv
Link to comment
Share on other sites

Pfuuuu....

Cam cat ai vrea diferenta?

E 60 2007 520d M/T monaco blau

230k

Pachet m int ext(praguri spoilere eleron volan schimbator)

Jante pe 19 style 166 m5 originale cu anv noi

faruri stopuri lci

Ciptuning 195 cp

Parctronic fata spate

Navi professional

Piele bej

Pachet de lumini ambientale si oglinzi

mp3

Scaune electrice si incalzite

shadow line

Privacy glass

senzori de ploaie faruri

Keyless go

Plus alte dotari care nu le mai retin.

stare tehnica si optica ireproșabilĂŁ

 

Ai PM

Link to comment
Share on other sites

nici kit M ?

:))

 

[xx' timestamp=1384955489' post='2084824]

11.000 i-am cerut diferenta, daca masina ii asa cum sustine

Este exact cum am descris-o plus alte dotari care nu le-am mai specificat.

Iar tehnic si optic, repet...IREPROSABILA.

Din pacate in momentul asta F10 ptr mine este un vis frumos.

Daca as dispune de diferenta ieri as lua-o.

Succes la vanzare

Link to comment
Share on other sites

ok, daca merg si schimburi ma bag si eu: cat vrei diferenta pentru masina de aici?km actuali: ~165.000.

 

Ai PM

 

 

Nu ai ce sa reprosezi masinii respective,doar vinzatorului...de ce nu atasezi in anunt data fabricatiei??????

 

Te intereseaza masina sau doar te bagi in seama???

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce-i atata tevatura, masina e si pe autovit, cine ar fi fost cu adevarat curios ar fi aflat si anul de fabricatie: 10/2010 (09/2010 conform realoem + VIN). Pretul e unul competitiv pentru un F10 iar interes se pare ca exista. Edited by djtaotao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.