Jump to content

My New Shit 320D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

Parerea mea e sa nu iti bati joc de masina cu cauciucuri pe 19 SH si acum cu bari din plastilina turnate intr-un beci. Mai bine cauti la dezmembrari piese originale. De ex pe pieseauto.ro poti sa faci si cereri si speri sa te sune oamenii care au asa ceva, sau te uiti si tu.

Am cautat man...nimic.

Link to comment
Share on other sites

Pai de ce nu ai luat 5 daca 3 nu iti place? Eu nu mai inteleg nimic si am citit topicul de la inceput, ai luat-o ca sa faci afaceri cu ea sau cum? Te gandesti la tot felul de combinatii de vreo 3-4 pagini incoace...

Oricum pierzi, orice lucru se devalorizeaza, bucura-te de masina si aia e.

Sa te duca in siguranta si sa nu ai probleme cu ea, pachetele si ce mai vrei tu sa iti iei sa fie singurele probleme.

:thumbsup:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

la combinatii unul pierde mereu deci.....vrei combinatie marca banu' sau sa nu-mi spui ca daca venea unu' disperat la tine sa-ti dea un e46 si diferenta nu-l ardeai groaznic :LMAO:

 

deci cu alte cuvinte combinatiile se fac mai mult pe prosteala, daca esti om serios o vinzi pui diferenta si-ti cumperi ce doresti, negociezi pretul si platesti cash :thumbsup:

 

 

Edited by BOASKA
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Samsar batut de nevasta? :)

Pardon,cica n-ar fi samsar.

Nu e samsar, tocmai de asta nici no da ca a vb cu nevastasa si mai bn face casa la copil decat sa schimbe masina ca asa ia spus cand a luat-o pe asta ca o ia so tina.. :)

Mi-a spus ca si daca ii dau 5k cat a cerut no mai da.

Edited by ReSp3cT
Link to comment
Share on other sites

Are copil? Pare cam pustan asa. E roman?

da man, are undeva la 35-38 de ani.

A zis ca se gandeste bine, maine imi da un raspuns sigur.

Oricum no mai vinde daca isi baga nevasta coada... :)

Edited by ReSp3cT
Link to comment
Share on other sites

Din partea mea mai bine sa faca o casa pentru copil.

Dar poate ar fi un impuls si astia 5000euro de la tine :) Macar pt avans la casa.

Asta i-am spus, pai man ramai cu a mea si cu 5k dai drumu la casa.

Si mi-a spus pai si eu ce fac ma ditai patronu in loc sa urc, scad.El vroia sa isi ia seria 7 sau f10 daca nu se baga nevasta :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.