Jump to content

Micutul meu 530D E60


Marian Alexandru

Recommended Posts

Cred ca venit timpul sa-mi prezint si eu masina, un e60 din 2004, culoarea alb exact pe gustul meu, la dotari se numara la clasa peste mediu parerea mea. Sotia n-a fost de acord s-o cumparam, dar se pare ca nu mai am loc de ea :)). Masina are 218 cai, cred ca sunt de ajuns, pachetul M este original din fabrica atat interior cat si exterior, jante M 18'. Ca dotari pe gustul meu as putea sa specific urmatoarele: faruri xenon directionale in curbe, trapa, scaune negre total din piele cu incalzire, navigatie prof. cu display mare, PDC, CD cu MP3 si incarcator de 6 CD-uri, amplificator Logic 7, control prin voce, Bluetoth si multe altele pe care acum nu mi le amintesc. O sa pun cateva poze .

post-65776-0-96624400-1396173094_thumb.jpg

post-65776-0-99508800-1396173107_thumb.jpg

post-65776-0-57803100-1396173204_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

post-65776-0-27499800-1396173559_thumb.jpg

post-65776-0-07420100-1396173579_thumb.jpg

Nu stiu ce se intampla de-mi tot da eroare cand vreau sa urc mai multe poze.

 

superba ! o ai din 2004 si noi o vedem abea acum ?

Multumesc, am cumparat-o din 2013. Am decis ca in cele din urma sa-l pun, locuiesc in spania si vin doar in vacante prin romania, am lasat loc colegilor sa le posteze ei pe cele din romania, dar azi s-a intamplat sa nu mai rezist si sa intervin si eu.

Link to comment
Share on other sites

Salut, foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos,

 

Spune-mi te rog cum reglezi pernutele de la tetiere ca si eu am aceleasi scaune, dar nu am bagat de seama ca se pot face asa,

Multumesc, cum spunea Mike, tragi de ele cu mana si din stanga si din dreapta, volanul asta l-a avut de cand am cumparat-o. Fostul proprietar a mentionat ca e totul original M pe ea, deocamdata n-am idee, volanul pare o copie, nu e asta volanul M? Tin minte ca avea si un M mic acolo jos. In fine, doamne fereste sa ma trezesc fara volan, sau fara vreun air-bag. N-am auzit vreo procedura prin spania sa se fure, masina sta mereu in garaj.

Link to comment
Share on other sites

Identice, doar semnatura M difera.

daca te uiti mai bine nu e deloc identic , cel M e ceva mai gros si are umflaturile de sus . Cel mai probabil a fost schimbat volanul candva . Pune vin sa vedem optiuni :thumbsup:

Edited by Myx
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Schimba-i grilele, pune-i negre.. Ca la geamuri ai shadowline, si pe culoarea ta o sa dea bine grila neagra..

Mie nu-mi place grila aia cromata toata..

 

Sa o stapanesti sanatos!

Multumesc mdln. O sa vad ce pot face, am vazut multi colegi care au preferat colantarea. Banuiesc ca asta o sa fac si eu, cand o sa-mi permita timpul. N-am facut niciodata asa ceva, dar o sa incerc. Aveti idee de unde pot cumpara ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.