Jump to content

Sfaturi achizitie e60


MociornitaCosmin

Recommended Posts

Totusi e o masina din 2003... :rolleyes:

Pe mine nu ma intereseaza anul, sunt foarte multumit si cu o masina mult mai veche, dar in regula. Seria 3-ul pe care l-am avut era din 2002, in afara lipsei de dotari si confort eu am fost multumit(poate nu sunt asa pretentios), insa pentru mine ce poate oferi un seria 7 din 2003 la 9000 este peste asteptari si ma declar super multumit.

De altfel nu vad cum acest buget, bani pentru care muncesc, nu-mi pica din cer, as putea sa-l investesc in altceva care m-ar multumi la fel de mult.

Edited by MociornitaCosmin
Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma intereseaza anul, sunt foarte multumit si cu o masina mult mai veche, dar in regula. Seria 3-ul pe care l-am avut era din 2002, in afara lipsei de dotari si confort eu am fost multumit(poate nu sunt asa pretentios), insa pentru mine ce poate oferi un seria 7 din 2003 la 9000 este peste asteptari si ma declar super multumit.

Nu ma refeream ca e prea veche,vroiam doar sa spun ca pentru o masina din 2003 e un pret cat de cat normal! nici printre cele mai ieftine dar nici scumpe!

Link to comment
Share on other sites

la o masina: x este proprietar - a vandut-o lui y,cu CVC si contract de comodat.x a plecat din tara, y a luat-o financiar. eu, ce fel de act trebuie sa fac cu y, in afara de CVC si luat fiscal pentru a avea drepturi depline, recuperare talon si revanzare?

 

ma sperii cand citesc o astfel de ghicitoare popcorm1.gif

Link to comment
Share on other sites

Cert este ca m-a cam sucit putin masina, ma gandesc sa ma orientez catre un E65, e o adevarata placere ce-ti poate oferi aceasta masina si este mult peste E60.

Adevarat....mult peste. Dar ai grija ce cumperi. Stiu masina respectiva din Ploiesti.

Te-as sfatui sa iei din Germania direct. Poti scuti si TVA eventual daca iei printr-o firma spre exemplu. Iti pot recomanda pe cineva in sensul asta si te scoti mai ieftin considerabil.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.r...-C32399465.html pana la urma raman la aceasta.

Am mers cu masina, schimba ok, trage ok, arata estetic ok(pentru varsta ei), singurul minus ar fi culoarea, mi-ar fi placut gri sobolan inchis sau negru si faptul ca are o versiune mai veche de idrive

 

 

 

 

Comenzile vocale sunt total inutile pentru ca nu ma apuc sa invat germana, iar update nu i-as face de frica sa nu strice altceva.

As fi al 5-lea proprietar.

La bmw apare o intrare in service in 2006 la 37000, masina a fost adusa in 2007 in tara, ultima citire de km s-a facut la 168000 insa nu apare data, pe bord si in cheie are 129000.

Pretul o sa fie in jur de 8000, 7200 si http://olx.ro/oferta...ie-ID1ChbZ.html

Ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.