Jump to content

Vand BMW 318 Ci


DejanM

Recommended Posts

Ba da enervant mai esti... Pai daca e 09/2004, mai sunt 10 zile pana in septembrie, orice om normal mai face un rand de numere rosii (40 ron), sau asteapta, si plateste taxa 2490 ron.

 

Tu chiar nu poti sa iti vezi de treaba? Pt 20 grame de CO2 si pt 200eur te-ai agitat 2 zile.

Edited by P.I.M.P.
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ba da enervant mai esti... Pai daca e 09/2004, mai sunt 10 zile pana in septembrie, orice om normal mai face un rand de numere rosii (40 ron), sau asteapta, si plateste taxa 2490 ron.

 

Tu chiar nu poti sa iti vezi de treaba? Pt 20 grame de CO2 si pt 200eur te-ai agitat 2 zile.

 

te rog, sa pastrezi un ton civilizat in discutii.

 

asa cum ti-am mai raspuns este vorba de corectitudinea afirmatiilor

si nu despre ce ar face unul si altul si cat ar mai sta ca sa inmatriculeze masina.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Si omul ti-a explicat clar ca asa i s-a zis de la firma de la inmatriculari (ba a si dat numele firmei). Si aia au calculat taxa din septembrie, ca e si normal sa astepti inca o luna pana sa platesti.

 

Dar tu ca esti flamer peste tot si spammer, ce scuza ai?

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Masina nu a fost vanduta, este tot la mine; a fost dusa la curatat interior exterior la un prieten, si a pus-o si el pe net. Se poate vedea in piata de masini din Mehala, Timisoara.

Nu a facut 2000 de km in minus. Eu am scris generic 155.000, pentru ca am rotunjit prin adaus.

Edited by DejanM
Link to comment
Share on other sites

Masina e foarte ok vizual...nu stiu tehnic,dar aia se poate verifica la fata locului daca exista un potential cumparator...nu inteleg de ce se trezesc tot mai multi destepti sa comenteze despre produsul omului in legatura cu taxa ,km,etc...Vanzatorul face ce vrea ,iar daca este cineva interesat si o cumpara o face pe pielea lui/ei. Lasati-o mai moale cu inteligenta asta si daca nu va intereseaza cautati in alta parte subiecte deastea de clasa 0. Bafta cu masina !
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SB25GAS: multumesc.

 

Masina este ok, nu stiu sa iti spun de ce nu s-a dat inca ... doua usi, tractiune spate ... habar nu am. La banii astia nu ti-o aduci singur din Germania, nu in starea asta cel putin.

Week-end'ul acesta a fost expusa in Piata de masini din Timisoara.

Anuntul este in continuare valabil. Am toate actele la ea: brief mare, brief mic, plus brief'ul vechi, cel de la primul proprietar (masina a avut 2 in Germania), carte service, facturile de Romania cu ce am schimbat eu pe masina.

Repet, masina am luat-o pentru mine, sunt nevoit sa o vand din ratiuni economice in momentul de fata.

 

Oricine da un search dupa userul meu, o sa vada si post'ul de prezentare al masinii ;) si istoria schimbarilor pe care am apucat eu sa le fac: nuca schimbator noua, burduf de piele nou, manson frana de mana nou, etc...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.