Jump to content

Bmw 535I V8 2000


ionut535I

Recommended Posts

Bmw 535I v8 Inscris Ro

Motor 3.5 180kw Fabrica 138000km reali garantat

Piele bej,interior impecabil

Dublu climatronik by zone

Scaune cu incalzire electrice si memorii

Volan electric cu memorie

Oglinzi electrice heliomate

Senzori ploaie lumini si parcare

Geamuri electrice perdeluta spate electrica si modul confort

Si foarte multe alte optiuni care nu le mai enumar ca nu ar ajunge caracterele admise!

Sistem audio fabrica Bmw business amplificator +magazie Cd

Xenon fabrica bara si articulatie M5

Revizii la timp distributie,articulatie fata spate totul nou suspensii etc inclusiv multe alte piese masina impecabila atat tehnic cat si optik.Functioneaza absolut tot!Nici cel mai mic defect! accept orice test oriunde

Roti iarna pe 16/vara pe 19

Nu necesita taxa platita.

Comsum garantat in oras maxim 12,4 l/100km

Acte valabile itp,asigurare mica

Accept schimburi.La variante pretul este de 5000e

Rog si ofer maxima seriozitate

 

Poze la cerere imi cer scuze dar nu stiu sa postez

  • Like 4
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Daca este un motor mare nu neaparat treb sa si consume enorm.quze la orice masina ii putem dubla consumu daca merge cu pedala in podea.eu merg zilnic cu aceasta masina cel putin 200 de km pe zi nu credeti ca la un consum de 20 as fi mers mai bine cu taxiul

 

Nu sunt samsar in primul rand.un samsar nu tine o masina cativa ani,si nici nu investeste in jur de 3000 de euro intr o masina sa o vanda cu 4000,nu vreau sa intru in polemica pe subiectul asta dar in toamna atat am investit in masina distributie si mte alte piese..revizii si reparatii care le pot dovedi.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu prea vad cum faci aia 200 de km cand acul de la benzina mai are putin si lesina.

Iar apoi lesina si pompa de benzina de la mersul cu rezervorul gol.

 

Mai imi place in anuntul ala de pe olx ca sunt poze doar cu scaunele din spate. Se vede cat de impecabile sunt

 

Se pare ca esti la inceputul afacerii. Incearca sa minti mai putin si poate se vinde mai usor.

Edited by mmneg
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nici n-are rost sa mai vorbim despre consum. Numai un om care n-a avut in viata lui o masina poate sa creada ca un motor de 3.5 poate consuma 12,4. Imi consuma mie 12 daca merg la consum 2.2-u dar 3.5.

Si cum garantezi consumul? Punem 13 litrii de benzina si mergem prin bucuresti pana se opreste?:))) de km nu mai zic.

Edited by adicuigrec
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Revizii la timp distributie,articulatie fata spate totul nou suspensii etc inclusiv multe alte piese masina impecabila atat tehnic cat si optik.Functioneaza absolut tot!Nici cel mai mic defect! accept orice test oriunde

 

 

Ai carpit-o pentru vanzare?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/158312-cumpar-piese-articulatie-fata-535i-v8-an-2000/page__p__2221852#entry2221852

Edited by sawa
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca pui la punct o masina asta inseamna carpita la tine?cand carpesti o masina o faci de si pt vanzare iar in cazul asta nu investesti o suma destul de considerabila intr o masina.dar cum am spus si mai sus nu intru prea mult in polemica degeaba.

 

Nu prea vad cum faci aia 200 de km cand acul de la benzina mai are putin si lesina.

Iar apoi lesina si pompa de benzina de la mersul cu rezervorul gol.

 

Mai imi place in anuntul ala de pe olx ca sunt poze doar cu scaunele din spate. Se vede cat de impecabile sunt

 

Se pare ca esti la inceputul afacerii. Incearca sa minti mai putin si poate se vinde mai usor.

In primul rand alea se numesc banchete in al doilea rand daca tu vz urma de uzura crapaturi etc iti dau masina gratis ce zici iar daca nu este ca tine si banchetele sunt ca noi imi dai tu 1000e.De comentat toti comentam.dar in rest...

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Omule, in situatia in care interiorul ala n-a deservit ca loc de joaca pentru copii, atunci cu siguranta a vazut mai mult de 150000 km. Sunt interioare de e39 cu kilometri tripli decat ce orezinti tu si arata de 1 milion de ori mai bine. Pe tine te incanta simplul fapt ca pielea INCA nu s-a rupt, desi nu mai sta intinsa pe scaune si "banchete"...

 

Bafta la vanzare! :p

Link to comment
Share on other sites

Lol consum 330i - Bucuresti - 15 mers normal - 17 in aglomerație

 

Consum 320i / 2.2 - Bucuresti 13.5 mers normal - 15.5-16 in aglomerație

 

Consum 12.4 poate ĂŽți ia la mers normal in exterior vrei sa zici, adicĂŁ mai faci o depĂŁșire , o frânare , o accelerare, doar nu ești pe cale feratĂŁ sa mergi constant 100km/h ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.