Jump to content

vand e46, model 318i FL


robert1981

Recommended Posts

Buna. Asa cum scrie si in titlu, imi vand masina, e un e46, an 2002, FL, 1995cmc, 143 CP, compact, , sedan, gri, benzina, VIN cj67807, inmatriculat, taxa platita si nerecuperata,am dovada recenta

Dotari: - climatronic

- senzori ploaie, lumini, parcare

- xenon din fabrica pe faza scurta si proiectoarele ceata +instalatie de spalare far

- BMW business CD

- comenzi volan, cruise control

- scaune incalzite

- interior piele+textil, cotiera piele

- proiectoare ceata

- 2 chei originale

- roti cu anvelope vara-aliaj R16, roti cu anvelope iarna-tabla, R15

- ABS,DSC, inchidere centralizata, geamuri electrice fata, oglinzi incalzite, incalzire suplimentara parbriz,volan si saune reglabile, lumini la picioare etc

- aprox 240.000 reali,aspect ingrijit, functionare impecabila, prima inmatriculare in tara in 2008, suspensie schimbata integral anul trecut

Momentan nu dispun de poze dar voi posta cat mai curand posibil. Pret 3000 euro usor negociabil

0753227731

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un vanzator care nu confunda aria " Vanzari Auto " cu aria "Masina mea" cum fac multi!

Un up din partea mea.

 

Pretul cred ca are legatura directa cu diferenta de culoare a aripei stanga si a capotei fata de restul masinii ;).

Edited by 2222ss
Link to comment
Share on other sites

Pretul cred ca are legatura directa cu diferenta de culoare a aripei stanga si a capotei fata de restul masinii ;).

haha, vorbim de masini de sub 3000 euro, peste 12-13 ani si ne mai uitam la o diferenta de culoare la o aripa? :(

vorbim de masini de peste 10 ani si avem pretentia sa aiba 100% vopseaua din fabrica? waw :).

Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

Pretul cred ca are legatura directa cu diferenta de culoare a aripei stanga si a capotei fata de restul masinii ;).

 

si cele 3 punctulete negre de pe aripi si capota din primele doua poze poti sa ne spui ce sunt?

credeam ca am postat la capitoulul "vanzari" nu la capitolul "hai sa emitem pareri" despre poze facute cu un telefon seara la amurg sau "critici de arta".

si nu te mai chinui, sunt doar muste!

Link to comment
Share on other sites

da,aripa stanga fata pare revopsita,evident daca vrem sa facem scenarii putem se ne inchipuim orice.Tin mine ca am vandut o Fiesta la un moment dat,si am reparat pe CASCO cateva elemente zgariate-evident se vedea diferenta de nuanta,primul telefon a fost al unuia care m-a intrebat daca masina a fost rasturnata(pusesem poze cu zgarieturile care fusesera reparate.)
Link to comment
Share on other sites

in ambele poze, pe aripa stanga fata apare reflexia masinii de culoare inchisa parcata langa in momentul in care am facut pozele.

as aprecia foarte mult dragi colegi de forum daca v-ati abtine de la comentarii si pareri care nu fac altceva decat sa ii goneasca pe cei eventual interesati de achizitie. mie asa mi se pare fair-play. nu am absolut nimic cu nimeni pe acest forum, nu vreau sa intru in polemici, nici sa justific fiecare umbra din fotografii. am scos o masina la vanzare,a cesta e pretul, nu vrea sa il justific cu minciuni gen plec urgent din tara, am nevoie de bani, etc., sunt doar motivele mele personale. va multumesc pentru intelegere! oricum, anuntul meu e facut praf deja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.