Jump to content

vand 325i e46


poope

Recommended Posts

Vand 325i e46 din 09 2001 model cu facelift m54 dubluvanos, manual, aproximativ 220 mi km la bord

 

Masina are ca dotari:

 

Interior sport din material textil, fara scaune incalzite

Trapa

DSC

Senzori lumina si ploaie

4 geamuri electrice

Cotiera fata spate plus ski sac

Computer bord plus climatronic

Suspensie sport si evacuare sport (cu catalizator si rezonator cu tot)

Jante pe 17 si pe 16 cu anvelope noi de vara si iarna

Volan M5 cu comenzi pentru radio CD business

Carlig detasabil

Senzori de parcare spate

Oglinzi heliomate atat cele laterale cat si cea din interior

 

Masina a fost luata de aici de pe forum in 2013 si de atunci ruleaza in Austria.

 

Am schimbat multe printre care pompa servo noua, radiator clima nou, semeringuri cutie noi, rulment cardan nou, rulmenti spate noi, aparatoare noroi fata noi, discuri fata si placute noi, stpouri spate originale, zenzor ploaie nou, bucsi timonerie noi plus multe maruntisuri care nu erau originale. Am incercat sa o ingrijesc cat am putut eu de bine.

 

Masina merge bine si momentan nu are probleme, functioneaza tot, nu are erori mascate sau mai stiu eu ce magari.

Interiorul are urme de uzura normale, unele zgarieturi pe plastice, trimuri negre, volanu este in stare buna, scaunele la fel.

 

Consum, in afara, de la 7.5 in sus iar in oras nu am testat niciodata dar se gasesc destule pareri pe net referitor la asta.

Consum ulei in limite. Nu are scurgeri, si unde avea le-am remediat.

Taxa este platita si nu este recuperata.

Impozit in jur de 900 de lei pe an, iar asigurare in functie de persoana pe care este inscrisa masina.

 

Eleronul din poze nu mai exista. Masina este cu elementele si piesele originale mai putin evacuarea si suspensia.

 

0743301920 Mihai

 

Pret: 3900 Euro negociabil

post-7563-0-01299400-1436263853_thumb.jpg

post-7563-0-94024900-1436263858_thumb.jpg

post-7563-0-23440600-1436263867_thumb.jpg

post-7563-0-15356100-1436263872_thumb.jpg

post-7563-0-60984400-1436263882_thumb.jpg

Edited by poope
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vand 325i e46 din 09 2001 model cu facelift m54 dubluvanos, manual, aproximativ 220 mi km la bord

 

Masina are ca dotari:

 

Interior sport din material textil, fara scaune incalzite

Trapa

DSC

Senzori lumina si ploaie

4 geamuri electrice

Cotiera fata spate plus ski sac

Computer bord plus climatronic

Suspensie sport si evacuare sport (cu catalizator si rezonator cu tot)

Jante pe 17 si pe 16 cu anvelope noi de vara si iarna

Volan M5 cu comenzi pentru radio CD business

Carlig detasabil

Senzori de parcare spate

Oglinzi heliomate atat cele laterale cat si cea din interior

 

Masina a fost luata de aici de pe forum in 2013 si de atunci ruleaza in Austria.

 

Am schimbat multe printre care pompa servo noua, radiator clima nou, semeringuri cutie noi, rulment cardan nou, rulmenti spate noi, aparatoare noroi fata noi, discuri fata si placute noi, stpouri spate originale, zenzor ploaie nou, bucsi timonerie noi plus multe maruntisuri care nu erau originale. Am incercat sa o ingrijesc cat am putut eu de bine.

 

Masina merge bine si momentan nu are probleme, functioneaza tot, nu are erori mascate sau mai stiu eu ce magari.

Interiorul are urme de uzura normale, unele zgarieturi pe plastice, trimuri negre, volanu este in stare buna, scaunele la fel.

 

Consum, in afara, de la 7.5 in sus iar in oras nu am testat niciodata dar se gasesc destule pareri pe net referitor la asta.

Consum ulei in limite. Nu are scurgeri, si unde avea le-am remediat.

Taxa este platita si nu este recuperata.

Impozit in jur de 900 de lei pe an, iar asigurare in functie de persoana pe care este inscrisa masina.

 

Eleronul din poze nu mai exista. Masina este cu elementele si piesele originale mai putin evacuarea si suspensia.

 

0743301920 Mihai

 

Pret: 3900 Euro negociabil

Link to comment
Share on other sites

volanul ala este de seria 7 ?

este volan de seria 5. Varianta M si cu comenzi pe el. Imi place mai mult asta decat cel de seria 3. Masina avea volan sport standard cu comenzi dar nu-mi placea designu nici cum

Edited by poope
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mai usor cu up-urile alea. Nu suntem la targ.

1. La targ nu cred ca se da "up".

 

2. A respectat regulamentul:

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.