Jump to content

M550XD


Acero99

Recommended Posts

Vad ca e la moda sa iti maresti numarul de posturi prin a posta intrebari retorice, asa ca: "Aceasta masina are 3 turbine? Le folosesti pe toate 3? Ai nevoie de toate?". (P.S. : ironic)

 

 

La ce folosesc numarul de posturi? Se castiga ceva bani din asta? Sunt mii, poate zeci/sute de mii de posturi de acest gen

 

On, colegul face frumoase sedinte foto la acest exemplar, si merita la cat de bine e intretinuta

Edited by arabu09
Link to comment
Share on other sites

Esti prea neimportant sa te bag in seama prin a-ti raspunde mai mult decat o fac acum..:)) (pentru domnu 05 de sus,numerele de la 01-04 si 06-99 erau luate din pacate)

 

Macar nu sunt la al 2lea rand de nume...daca ma intelegi ce zic,davyd ;)

Edited by Marius05
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare masina ! cele mai tari si mai folositoare optiuni la masina asta sunt :

 

2VA - Adaptive Drive

223 - Dynamic Damper Control

229 - Dynamic Drive

 

motoru este degeaba pe o asemenea caroserie fara astea, dar ce stiu eu ... observ ca nimeni nu prea zice nimic despre ele .

 

perfect de acord , asa am avut si pe GT , diferenta la drum este enorma cu optiunile astea

Link to comment
Share on other sites

Haha..se pare ca te-a deranjat postul meu pentru colegul acero,doar am pus o intrebare simpla fata de utilizatorul "monstrului" si da nu stiu care ar fi beneficiul numarului de posturi,unii cred ca se uita "mama am 500 de posturi,fac 1000 pana anul viitor si o sa fiu un ZEU pe forum" :)).

Nu stiam ca esti ironic,bine ca ne-ai luminat cu acel "P.S".

 

Scuze de offtopic acero! nu am vrut sa te jignesc sau sa-i enervez pe unii cu intrebarea respectiva!

  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

[...] si da nu stiu care ar fi beneficiul numarului de posturi,unii cred ca se uita "mama am 500 de posturi,fac 1000 pana anul viitor si o sa fiu un ZEU pe forum" :)).

Nu stiam ca esti ironic,bine ca ne-ai luminat cu acel "P.S".

Din cate se vede, chiar e necesar P.S.-ul ala acolo. Chiar si asa, tot nu ti-ai dat seama ca postul ala era pentru tine. Mai ai DVD-ul cu harti la vanzare? Am pe cineva interesat laugh1.gif

Hai sa mutam discutia in alta parte, stricam topicul omului cu nevoia ta de a strange posturi inutile.

 

E data cu praf de stele,d'aia straluceste asta?

 

+1. Haha, foarte buna comparatia alien.png

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

un coleg de pe alt forum a gasit niste poze "prelucrate" cu masina mea pe instagramul unui "detailer" autohton . oare sa incep sa pun watermark pe poze :laugh:

 

http://s33.postimg.org/m97e0hptr/DSC_0456_Medium.jpg

 

http://s33.postimg.org/g6zra01dr/DSC_0465_Medium.jpg

 

http://s33.postimg.org/6l66tpa7z/DSC_0469_Medium.jpg

 

http://s33.postimg.org/xhq620t1b/DSC_0471_Medium.jpg

 

http://s33.postimg.org/6imb6v6kf/DSC_0472_Medium.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

un coleg de pe alt forum a gasit niste poze "prelucrate" cu masina mea pe instagramul unui "detailer" autohton . oare sa incep sa pun watermark pe poze :laugh:

 

 

 

Foarte frumoasa masina :thumbsup: inseamna ca esti foarte bun in ceea ce faci daca iti fura altii pozele :goodjob:

Edited by bmi_blue90
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ms :thumbsup:

 

din pacate treaba cu "furatul" pozelor este o problema mai veche care mai mult ma amuza sincer

 

Asta este... probabil ca el nu este capabil sa faca asa ceva,de aia fura poze!

Prin septembrie ajung in tara,o sa iti scriu poate are si masina mea onoarea sa treaca prin mainile tale :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parerea mea ca nu, o iei de la capat cu investiile, detailing si altele. Ce iti lipseste de pe masina asta? Nu compari 35xD cu M550D, diferenta de greutate mare nu este si altele...

 

Stiu ca si eu sufar de aceasi boala si stiu ca pana la urma faci tu ceva daca ti-ai pus in cap...dar asta este parerea mea de outsider :)))))

 

Baga niste poze cu 435xD totusi...

Edited by ckh
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.